Soutěž o dvě skvělé novinky v hodnotě 2749 Kč od značky ORIBE!

Nedávno jsem vám zde ve své recenzi představila dva skvělé produkty od mé oblíbené značky vlasové kosmetiky, od ORIBE. Jedná se o sprej Invisible Defense Universal Protection Spray určený na vlasy a multifunčkní elixír se všestranným užitím Gold Lust All Over Oil. Oba tyto přípravky jsem vyzkoušela a potvrzuji, jsou perfektní. A VY JE MŮŽETE VYHRÁT V MÉ SOUTEŽI – zapojte se, stojí to za to! ;)

Značka Oribe má na poli vlasové péče opravdu špičkovou úroveň. Zatím všechny produkty, které jsem vyzkoušela, mě o tom přesvdčily. Ať už to byly přípravky určené pro péči o vlasy, tak i ty pro pokožku těla.

V mé soutěži máte možnost vyhrát dvě novinky ORIBE – jedná se o sprej Invisible Defense Universal Protection Spray určený na vlasy a multifunčkní elixír se všestranným užitím Gold Lust All Over Oil.

Oba tyto produkty jsem již vyzkoušela – představila jsem vám je ve své recenzi – ZDE.

Sprej Invisible Defense Universal Protection Spray vlasům poskytuje ochranu před tepelným poškozením, a to až do teploty 230°C, zároveň vlasy chrání před škodlivým UV zářením, nečistotami vnějšího okolí a vlasům dodává potřebnou hydrataci.
Zároveň, tento sprej vlasy ochrání před blednutím barvy a před krepatěním z důsledku vysoušení

Multifunčkní elixír se všestranným užitím Gold Lust All Over Oil můžete použít samozřejmě na vlasy, ale také na obličej a tělo, všude je prospěšný. Zajišťuje hydrataci, výživu a je zvlášť ideální třeba po slunění (na pokožku, ale i vlasy).

Elixír Gold Lust All Over Oil obsahuje směs 17 přírodních olejů, zjemňuje a vyživuje vlasy, ale i pokožku.

Multifunkční elixír je obzvlášť super pro vlnité a kudrnaté vlasy, které mají větší sklon ke krepatění – vím, o čem mluvím, sama tento typ vlasů mám a třeba konečky mám teď hodně vysušené. Právě na ně je bezvadný tento elixír, vlasy vyživí a opět se krásně lesknou.

A NYNÍ K SOUTĚŽI – oba tyto produkty totiž můžete vyhrát!

JAK SOUTĚŽIT?

Soutěž probíhá na Facebooku blogu Cool Brno Blog – pod tímto odkazem.

Pravidla soutěže:

  1. like soutěžnímu příspěvku na Facebooku Cool Brno Blog
  2. sledujte profily @coolbrnoblog a @oribeczsk
  3. do komentářů pod příspěvek napište, koho by tato soutěž mohla také zajímat

SOUTĚŽ vyhlásím 29. září.

Kde v Brně produkty Oribe koupíte? V několika kadeřnických salonech:

NA STEJNÉ VLNĚ

BEAUTY BAR

SALON ANDREA MEDKOVÁ

KATEŘINA STŘÍHÁ VLASY

SALON MINT

ODKAZ: ORIBE / web
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – facebook
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – instagram