Letní péče o vlasy a tělo od značky ORIBE

Určitě víte, že naše pokožka, ale i vlasy, vyžadují během léta intenzivnější a speciální péči. Vlasy i kůže jsou namáhané sluníčkem, chlorem z bazénů, mořskou solí, což jim neprospívá… Ve své dnešní recenzi vám proto chci představit dva skvělé produkty právě pro letní péči, a to od mé milované značky vlasové kosmetiky ORIBE. Pokud chcete zejména pro své vlasy opravdu to nejlepší, na Oribe si můžete vsadit. ;) Zatím jsem neobjevila lepší značku, co se vlasové kosmetiky týká! Inspirujte se v mém následujícím článku…

O značce Oribe, respektive o jejích produktech, jsem vám zde zveřejnila už několik článku (více ZDE). S tímto americkým brandem jsem se seznámila před více než rokem a ty skvělé produkty si mě naprosto získaly.

Všechny přípravky značky Oribe mají precizní složení, samozřejmě bez zbytečných a nežádoucích látek, parabenů, vlasy nezatěžují, naopak jim velmi prospívají.

Na produktech značky Oribe nejvíc miluji to, že díky nim vlasy vypadají naprosto přirozeně, zdravě, jsou lesklé, vyživené, hydratované. A to platí jak o šamponech a kondicionérech, tak i o stylingových přípravcích – ty vlasy neslepují a opět zajistí dokonale přirozený look.

Zpátky ale ke zmiňované péči ideální pro léto. Jak jsem nastínila v úvodu, během léta jsou vlasy i pokožka vystavované mnoha negativním vlivům, jako jsou sluneční paprsky, velké teplo, chlor a chemie z bazénů, nebo mořská sůl… To vede k poškozování vlasového vlákna, jeho odbarvování, dehydrataci.

Skvělý pro letní péči o vlasy je právě sprej Invisible Defense Universal Protection Spray. Tento sprej vlasy dokonale chrání před výše uvedenými negativními vlivy.

Sprej vlasům poskytuje ochranu před tepelným poškozením, a to až do teploty 230°C, zároveň vlasy chrání před škodlivým UV zářením, nečistotami vnějšího okolí a vlasům dodává potřebnou hydrataci.

Je to super věc třeba s sebou na dovolenou, kde vlasy dostanou opravdu nejvíc zabrat. Ale chybu neuděláte ani při každodenním použití během léta.

Zároveň, tento sprej vlasy ochrání před blednutím barvy a před krepatěním z důsledku vysoušení.

Sprej nastříkáte na mokré, nebo suché vlasy před jejich další úpravou, nebo před úpravou tepelnými nástroji (fén, kulma, atd…), ideální je také aplikovat před tím, než vlasy vystavíte slunečnímu záření.

Textura spreje je lehounká, víceméně fluidní, nemastná. Vlasy nezatíží, nezmění jejich vzhled a celkový účes. Rozhodně si zamilujete i vůni, opět zcela charakteristickou pro všechny produkty Oribe.

Druhým skvělým produktem, ideálním pro léto (ale můžete používat kdykoliv během roku), je multifunčkní elixír se všestranným užitím Gold Lust All Over Oil. 

Tento multifunkční elixír od Oribe můžete použít samozřejmě na vlasy, ale také na obličej a tělo, všude je prospěšný. Zajišťuje hydrataci, výživu a je zvlášť ideální třeba po slunění (na pokožku, ale i vlasy).

Elixír Gold Lust All Over Oil obsahuje směs 17 přírodních olejů, zjemňuje a vyživuje vlasy, ale i pokožku.

Multifunkční elixír je obzvlášť super pro vlnité a kudrnaté vlasy, které mají větší sklon ke krepatění – vím, o čem mluvím, sama tento typ vlasů mám a třeba konečky mám teď hodně vysušené. Právě na ně je bezvadný tento elixír, vlasy vyživí a opět se krásně lesknou.

Stačí nanést pár kapek na tělo, obličej, vlasy…do vlasů můžete aplikovat jak do mokrých, tak i do suchých.

Rychle se vstřebává, krásně voní a mimo to, na vlasech přes noc působí také jako maska. ;)

Kde v Brně produkty Oribe koupíte? V několika kadeřnických salonech:

NA STEJNÉ VLNĚ

BEAUTY BAR

SALON ANDREA MEDKOVÁ

KATEŘINA STŘÍHÁ VLASY

SALON MINT

ODKAZ: ORIBE / web
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – facebook
ODKAZ: ORIBE CZ / SK – instagram