Soutěž o AKTOVKU S PŘÍSLUŠENTSTVÍM v hodnotě 3989,- ! Pro kluka, nebo hočičku! ;)

Máte doma malého školáčka, nebo se vaše ratolest letos do školy poprvé chystá? Pak vás určitě potěší moje další soutěž, ve které můžete vyhrát aktovku značky Step by Step s příslušenstvím v hodnotě 3989,-, a to buď s motivem pro kluka, nebo holčičku. A pozor – aktovka je nesmírně kvalitní, dokonce zvítězila v hodnocení D TESTU!

Věřím, že krásná, nová aktovka s příslušenstvím udělá radost – a to nejen budoucímu prvňáčkovi, ale i dětem, které třeba už do školy chodí.
A jak sama moc dobře vím, pořídit krásnou, kvalitní a zdravotně nezávadnou aktovku pro děti, to rozhodně není úplně levná záležitost. Nyní máte skvělou možnost krásnou aktovku značky Step by Step vyhrát – a nejen aktovku, celý set obsahuje celkem 5 dílů – tedy aktovku, látkový sáček na cvičební úbor, pouzdro, peněženku a penál naplněný trojhrannými německými pastelkami Eberhard Faber. Vše v krásném, stejném motivu.

Výherce mé soutěže si může vybrat – buď pětidílný set s motivem pro holčičku – aktovku a příslušenství s obrázkem delfínků, nebo s motivem pro kluky – „vesmírní piráti“.

Aktovky HAMA Step by Step jsou nesmírně kvalitní a jak jsem napsala, zdravotně zcela nezávadné. Designově jsou krásné – dětem se budou určitě moc líbit. :) Navíc, obsahují reflexní prvky, což je pro bezpečnost malých školáčků také důležité.

Aktovky Step by Step mají ale další skvělé vlastnosti:

 • všechny aktovky Step by Step se mohou pyšnit certifikátem AGR, které uděluje nezávislé sdružení německých odborníků z oblasti prevence a léčby onemocnění zad
 • všechny aktovky mají anatomicky tvarovaná záda
 • všechny aktovky mají ramenní popruhy ve tvaru S, s takovými popruhy se dětem lépe manipuluje, dobře a pevně sedí, nezařezávají se do ramen a krku díky švu, který je vedený v horních partiích středem popruhu

Nyní k pravidlům soutěže – jak soutěžit?

 1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
 2. Dejte “like” FB profilu Step by Step CZ & SK
 3. Pozvěte všechny své přátele k olajkování FB profilu Cool Brno Blog (pokud se dostanete na tento FB profil, v nabídce po pravé straně máte možnost „pozvat své přátele“)
 4. Odpovězte na otázku: KOLIK KUSŮ OBSAHUJÍ SETY AKTOVEK STEP BY STEP?
 5. A: 5
  B: 2
  C: 8
 6. Odpověď naleznete na HAMA.CZ
 7. Odpovědi pište buď do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

Aktovky HAMA koupíte:

Dětský eshop: Brno Lesná
Bagalio – Brno Křenová
https://bagalio.cz/
Dětská obuv U Rominka – Brno Táborská
https://www.modadeti.cz