Soutěž: mějte sluníčko pod kontrolou s UV PATCH od La Roche – Posay!

Ve spolupráci s Chytrou lékárnou mám pro vás další skvělou soutěž! 10 z vás může vyhrát vychytávku od značky La Roche – Posay – ultratenký senzor, který si nalepíte na kůži a který vám bude zdravé opalovaní hlídat. Za vás! ;) I díky této věcičce si můžete užít léto ještě víc… :)

Je tu léto, které s sebou přináší mnoho radostí, na které jsme se celý rok tolik těšili! Mimo jiné také dovolené, koupaní a hlavně, opalování! Ale i vzhledek k rizikům, jaká sluneční paprsky představují, to chce mít právě opalování pod kontrolou. Pomoci nám může i skvělá novinka od značky La Roche – Posay, tzv. UV PATCH! A právě tuto skvělou vychytávku může 10 z vás vyhrát v mé dnešní soutěži, kterou vám přináším ve spolupráci s Chytrou lékárnou.

Už jste o UV PATCH slyšeli? Ne? Tady pár informací, o co se vlastně jedná! ;)

My UV Patch od La Roche-Posay je pružný, ultratenký senzor, který lze nosit na pokožce a který měří UV expozici. Tento senzor je schopen změřit úroveň sluneční expozice pomocí speciální technologie. UV PATCH SENZOR je propojen s on-line mobilní aplikací MY UV PATCH, která výsledky měření UV záření transformuje do užitečných informací týkajících se vašeho chování na slunci. Díky UV PATCH SENZORU a aplikaci My UV Patch získáváte informace o množství UV záření, jakému je vystavena vaše pokožka, a zároveň dostáváte tipy, jak se bezpečněji chovat na slunci.

To je skvělé, co říkáte? Díky UV PATCH budete mít opalovaní naprosto pod kontrolou. A nejen vy, ale třeba i vaše děti – jejichž citlivé pokožce mohou sluneční paprsky ještě více škodit.

Pojďme ale ke slibované soutěži!

Chytrá lékárna věnovala vám, čtenářům mého blogu, celkem 10 kusů UV PATCH do soutěže. A pozor – UV PATCH je samostatně neprodejný!

Jak soutěžit?

  1. Dejte „like“ FB profilu COOL BRNO BLOG
  2. Dejte „like“ FB profilu CHYTRÁ LÉKÁRNA
  3. Sleujte můj Instagram @misasalacova
  4. Odpovězte na otázku: CO TO JE UV PATCH?
    a) tenký senzor, který si nalepíte na pokožku  b) krém na opalovaní
    odpověď najdete v tomto článku ;)
  5. Odpověď pište do zpráv na FB Cool Brno Blog, nebo na mail info@coolbrnoblog.cz

Hodně štěstí! :)