Jedinečný projekt – DŮM U TOMANA v Brně!

Jak jsem vám nedávno prozradila na Facebooku svého blogu, v centru Brna, na nám. Svobody, budeme mít do konce tohoto roku velkou novinku – vzniká tu totiž jedinečný projekt, který nemá v Brně obdoby. Je jím DŮM U TOMANA, kde najdeme opravdu nádhernou, designovou restauraci, hospodu, kde se bude vařit a čepovat vlastní značka piva a také, stylové apartmány, ze kterých budete mít Brno jako na dlani… :) Dnes vám o DOMU U TOMANA napíšu něco víc…ať se máte na co těšit. Je totiž na co! ;)

Možná jste si všimli, že na jednom z domů v levé horní části nám. Svobody (u začátku České ulice), bylo dlouhou dobu lešení a dům se nyní začíná odhalovat – je nově zrekonstruovaný a rozhodně moc hezký. Určitě jste ale netušili, co nás čeká uvnitř.

Já měla možnost se to dozvědět a jsem velice ráda, že se o to mohu podělit i s vámi, čtenáři mého blogu.

Na nám. Svobody totiž vzniká naprosto ojedinělý koncept – DŮM U TOMANA, který svým hostům nabídne vskutku nádhernou, designovou restauraci (v prvním patře), hospodu (v přízemí), kde se bude vařit a čepovat vlastní značka piva – Tomanovo pivo a také 11 prostorných a luxusních apartámánů, kde bude možné se ubytovat.

Zajímavostí pak také je, že jednotlivá patra s apartmány budou v designech dle určitých témat, která mají velkou vazbu právě na Brno.

Patra tak budou – motorkářské, kulturní, funkcionalistické, vězeňské a lázeňské, to bude hostům poskytovat kouzelný výhled na Brno a mimo to, bude zde pro ubytované hosty v horním apartmá také k dispozici finská sauna.

V přízemí Domu U Tomana pak bude minipivovar, v 1. patře beerhouse, kde se bude vařit zcela nová značka brněnského piva – Tomanovo pivo. Těšit se můžete například na  Tomanovu 12%, Emanuelovu 10% či Žofiin speciál a další pivní speciality, navíc, beerhouse nabídne hostům také vynikající jídla určená právě k pivu.

Beerhouse, minipivovar a restaurace budou také provázáni s kusem brněnské historie – dozvíte se tu všechny meziválečné starosty i včetně jejich zásluh pro Brno – starostové budou vyobrazeni na pivních podtáccích.

Ve 2. patře najdete krásnou restauraci s pestrou nabídkou vín a s perfektní kuchyní.

Rekonstrukci domu má na starost ateliér a53 architekti. Hlavním dodavatelem stavby je společnost Leram building s.r.o. a interiéry řeší Studio Identity Design.
A právě interiéry budou v celém Domě U Tomana skutečně hodně vydařené – soudě dle vizualizací.

Věřte, máme se rozhodně na co těšit – já si troufám tvrdit, že nic podobného v Brně nebylo a navíc, v samém centru města! Sledujte Facebook Zažij Brno U Tomana, ať jste o tomto jedinečném projektu v obraze!

Na závěr jedna informace, která by vás třeba mohla zaujmout a oslovit…:) Rádi byste se podíleli na chodu Domu U Tomana? Jsou zde k dispozici volné pozice – ozvěte se, psát můžete na info@utomana.cz

ODKAZ: U TOMANA / web – v přípravách

ODKAZ: ZAŽIJ BRNO U TOMANA / facebook