Nádherné novinky v butiku THE WOMAN!

Není to tak dávno, co jsme vám na blogu představila jeden zbrusu nový butik v Brně – jmenuje se THE WOMAN a musím sama uznat, že má rozhodně co nabídnout, a to především nádhernou italskou módu. Nedávno jsem se tu zastavila a nafotila jsem celou řadu novinek, krásné outfity, které se vám, věřím, budou líbit! Víc v mé reportáži… :)

Oblečení si sama mnohem raději kupuji v menších obchodech a buticích, kde najdu originální a zajímavé kousky, zkrátka jiné, než v běžných obchodech. Miluji hlavně italskou módu, protože, co si budeme povídat, Italové mají prostě pro módu neuvěřitelný cit. ;)

A právě oblečení od celé řady italských značek najdete v butiku The Woman, který je nově oteřený v Brně, na ulici U Červeného mlýna (najdete ho kousek od Kauflandu v Kr. Poli).

Obě majitelky, které si tento butik otevřely, se v módním světě pohybují už dlouho a musím sama potvrdit, že mají při výběru oblečení opravdu super vkus. ;) Nabízí krásné, originální kousky, kdy každý model je něčím jedinečný, zajímavý… Oblečení má ve všech případech propracované detaily a střihy a také, materiály jsou super.

Já jsem se v tomto butiku nedávno stavila a nafotila jsem pro vaši inspiraci celou řadu outfitů – převážně v letním stylu. Najdete tu velký výběr krásných šatů, úžasné sukně, topy, trička, bundičky, ale také džíny.

Hlavně ty šaty, ve všech případech, naprostá dokonalost! Takové šaty užijete po celé léto a skvěle vypadají také v kombinaci třeba s koženou, nebo džínovou bundou.

I sukně tu jsou…boží! Sama sukně miluju, nosím je v podstatě po celý rok – a opět se mi líbí, když se romantická sukně zkombinuje s výrazným prvkem, třeba právě se zmiňovaným koženým křivákem.

Za pozornost stojí také další kousky!

Nádherné věci, že? Určitě si do butiku The Woman udělejte cestu, já věřím, že budete nadšené – stejně, jako já… :)

Spoustu fotek mých outfitů z butiku The Women omrkněte také ve fotogalerii!

Butik The Women najdete na adrese U Červeného mlýna 613/4.

ODKAZ: THE WOMEN / facebook