Softshell je ideální látka na nošení v jarních měsících

Jaro se pomalu, ale jistě blíží a je na čase vyměnit zimní šatník za méně teplé kousky. Takové, které stále ještě trochu zahřejí, ale hlavně vás díky jarním dešťům ochrání před promočením. Vsaďte na softshell. Koupíte ho v mnoha designových provedeních, ale zároveň to je funkční materiál. Víc v násleujícím článku…

Pryč s oblečením z komerčních obchodů, bundu si nechte ušít

Mnoho lidí chce být originální, a proto se nespokojí s výběrem, které nabízejí oděvní společnosti. Buďte jedním z nich a raději si nechte ušít parádní kousek oblečení přímo na míru. Hledejte netradiční brand, kde je na výběr velké množství metrážových látek, jako je například Bubulakovo.cz – a vaše představivost poběží na plné obrátky. Můžete si vybrat jakoukoliv látku a zkombinovat ji s jinou přesně dle vašich představ.

Výhody softshell látky jsou nesporné

Ideální látka, po které byste teď, když brzy začnou jarní deštíky, měli sáhnout, je rozhodně softshell metráž, která se perfektně hodí na bundu nebo kalhoty. Tento prodyšný, a hlavně nepromokavý materiál je vhodný nejen na procházky v přírodě, ale také na každodenní nošení. Nepromokavost materiálu zaručuje jeho zpracování. Je lepený z několika vrstev, a proto vám zaručuje také dobrou tepelnou izolaci.

Myslete na své děti

Myslete na děti a nakupte softshell. Metráž této látky vás vyjde levněji než koupit hotový výrobek v obchodě. Dobré on-line, nebo kamenné obchody mají široký výběr dekoračních vzorů, a vy se zde jistě vyřádíte. Pro děti můžete nechat ušít například kombinézu nebo batůžek na záda, či mladým slečnám kabelku. Vnitřní vrstva bývá vesměs z fleesu a proto je tento materiál příjemný na nošení. Nikde neškrábe a nemačká se.

S dobrou přípravou na jarní měsíce můžete předejít také řadě zdravotních komplikací. Pokud si nejste jisti s výběrem vhodné softshellové látky, nechte si poradit prodejcem.

 

Zdroj obrázku: BonNontawat / Shutterstock.com