Snídaně & brunch v bistru Zdravě, chutně…LOW CARB

Moje nejmilejší bistro v Brně? Jednoznačně nové Zdravě, chutně…LOW CARB, které najdete v samém srdci Brna, na Zámečnické ulici. Dáte si tu tolik dobrot! Sladké dezerty, dortíky…od Low Carb Cakes by Linn, obědová menu, obložené chleby, tortilly… A nově i snídaně a brunch! Vše je samozřejmě připraveno podle zásad low carb stravy, takže se sníženým obsahem sacharidů, bez mouky, cukru. Mohu za sebe potvrdit, že tu vaří přímo skvěle a vřele vám návštěvu právě tohoto bistra doporučuji, věřím, že budete moc spokojení. V následujícím článku vám napíšu něco víc právě o novinkách – snídaních, brunchi…které si rozhodně zaslouží, abyste o nich věděli!

Jak jsem se vám zde už několikrát svěřila, už téměř dva roky se stravuji podle zásad low-carb stravy. Nesmírně mi to vyhovuje, jím pestře, zdravě a ve své podstatě se nemusím ani nijak zvláště omezovat. Jen na úvod chci připomenout, že low carb stravování rozhodně není dietou, ale životním stylem.
Jíte pestře, dostatečně, nehladovíte – a to je na tom to skvělé. Navíc, low-carb stravování vám dodá spoustu energie, já vnímám i minimální únavu během dne, jak jsem byla “zvyklá” dříve – hlavně po jídle. Zároveň, pokud dodržujete zásady low-carb stravy, tak můžete celkem snadno zhubnout a co je hlavní, váhu si také udržíte!

Tak to jen na okraj, co to vlastně low-carb strava je. :)
Zpátky ale k bistru Zdravě, chutně…LOW CARB. To je otevřené v centru Brna od loňského listopadu a jak název bistra napovídá, specializují se zde právě na low-carb stravu.

A já to tady přímo miluji! Všechno, co jsem si tu od doby otevření bistra dala, bylo skvělé. A to jak sladké dezerty, dortíky, tak i jídla z obědové nabídky. Vaří tu moc šikovný pan kuchař, umí výborné úpravy masa, grilované sýry, ryby, ale i české „klasiky“ – samozřejmě v duchu LC stravy.

Osobně jsem za toto bistro v Brně skutečně šťastná a budu ho podporovat, co to jen jde! :) Moc fajn je tu mimochodem i prostředí, krásné, světlé a vzdušné, budete se tu cítit rozhodně moc dobře.

Tak a k novinkám, na které se můžete těšit!
Od tohoto týdne zde startují s novou snídaňovou / brunch nabídkou, která je pro hosty k dispozici každý všední den, vždy od 09:00 do 11:00.

A co si dáte? Myslím, že si rozhodně vyberete – a to celkem z šesti nově zařazených jídel.

Ochutnejte třeba klasickou anglickou snídani se sázeným vejcem, restovanou slaninou, párkem a fazolkami!

Já určitě vyzkouším omeletu se šunkou, sýrem a restovanými žampiony.

Pokud máte větší hlad – tak si rozhodně dejte třeba vaječný burger se slaninou a chedarem!

Těším se i na chléb s avokádem a slaninou, nebo klasická míchaná vajíčka s LC pečivem.

A v nové nabídce nechybí i oblíbený hot dog s cibulkou a salsa dipem!

Myslím, že už při pohledu na fotky se vám musí sbíhat sliny, že? :) Stavte se do bistra Zdravě, chutně…LOW CARB a vyzkoušejte některou ze zdejších dobrot, rozhodně nebudete litovat!

Nové bistro Zdravě, chutně…Low Carb najdete v centru Brna na Zámečnické 3.

ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / instagram
ODKAZ: ZDRAVĚ, CHUTNĚ…LOW CARB / facebook