Inspirace na zimní módu z Freeportu

Moje lednová inspirace z outletového centra Freeport bude tématická – ryze zimní! Nafotila jsem vám totiž krásnou módu – teploučké a kvalitní bundy, komplety na lyže, lyžařské vybavení… v obchodech Rossignol a Wellensteyn. Oba tyto brandy spojuje hlavně špičková kvalita a mimořádná obliba po celém světě. A musím uznat, že v obou těchto prodejnách ve Freeportu objevíte opravdu super kousky! A za sympatické ceny. Mrkněte na následující reportáž se spoustou fotek!

Pokud sháníte krásnou, originální, teploučkou a hlavně, velmi kvalitní bundu, vybavení na lyže, běžky, snowboard…určitě vám doporučuji udělat si výlet právě do Freeportu! Všechny tyto věci tu pořídíte z pestré nabídky obou výše uvedených obchodů. A i když je po Vánocích, výběr je zde stále obrovský! Sympatické jsou samozřejmě ceny outletového zboží, které jsou až o 70% nižší než v běžných obchodech.
Co tedy obchody Rossignol a Wellensteyn aktuálně nabízí?

Začnu právě v obchodě Wellensteyn – věřím, že mnozí budete tuto německou značku dobře znát. Pro ty z vás, kdo nevíte, o co jde – Wellensteyn je brand založený v Hamburku, zaměřující se hlavně na vysoce kvalitní a hlavně, funkční bundy pro dámy, pány a také pro děti.

Bundy Wellensteyn jsou precizně zpracované, z vysoce kvalitních materiálů. Mnohé bundy jsou voděodolné, nebo nepromokavé (věřte, je v tom rozdíl!). Co se výplní týká, v bundách a kabátech Wellensteyn najdete duté vlákno, které je vysoce funkční – drží totiž teplo.

Můžete si tedy být jistí, že v bundách Wellensteyn vám rozhodně zima nebude. Ovšem – i funkční bundy mohou krásně vypadat, o tom jsem se sama přesvědčila!

Perfektní jsou střihy, zejména dámské bundy jsou vypasované a dělají opravdu nádhernou siluetu, dokonale zdůrazní křivky.

Za pozornost stojí i prodloužené bundy, kabáty, opět v jedinečných střizích.

Bundy Wellensteyn mají i překrásné barvičky, mezi kterými si rozhodně vyberete.

A co je také sympatické, značka nepracuje s žádnými pravými kožešinami. ;)

Mimochodem, obchody Wellensteyn jsou v ČR pouze dva – jeden v Praze a druhý právě ve Freeportu. V prodejně ve Freeportu koupíte jak outletové kolekce, tak i aktuální řady.

Obchod Rossignol! Opět renomovaný brand, který se těší celosvětovému věhlasu. V obchodě Rossignol ve Freeportu koupíte oblečení, lyže a doplňky jak právě této značky, tak i ostatních brandů, mezi které patří třeba Spyder, Schöffel, Dynastar, Lange, Zienner a Briko…

Pokud sháníte kompletní lyžařské vybavení, tedy oblečení, boty, lyže, přilby, brýle, rukavice…to vše pořídíte právě v tomto obchodě! A musím uznat, věci zde nepostrádají velký styl!

Mimo vybavení na sjezdové lyžování pak v obchodě Rossignol můžete pořídit i oblečení na běžky, běžky, běžkařské boty…

A nechybí zde i snowboardy!

Musím říct, že v oblečení z obchodu Rossignol budete na svahu opravdu hvězda! Tak krásné věci, super střihy, zajímavé zdobení a aplikace…

Nabídka v obchodě Rossignol je z outletových kolekcí, takže i ceny jsou opravdu mnohem nižší, než v běžných obchodech této značky.

Levněji tu nakoupíte až o 50% (proti neoutletovým prodejnám).

Zajeďte si do Freeportu udělat radost! Zimní vybavení tu pořídíte opravdu parádní. ;)

Outletové centrum Freeport najdete v Hatích u Znojma.

ODKAZ: FREEPORT / web
ODKAZ: FREEPORT / facebook
ODKAZ: FREEPORT / instagram