Slevy v obchodě Skechers v Olympii

Nedávno jsem vám zde představila zbrusu nový obchod značky SKECHERS, který je otevřený v brněnské Olympii. Věřím, že Skechers jistě dobře znáte – jejich tenisky s paměťovou pěnou jsou snad ty nejpohodlnější, které můžete obout. ;) Proto vám chci dnes napsat o velkých slevách, které aktuálně v obchodě Skechers probíhají. Můžete tu ulovit senzační botičky – pro vás, ale i pro děti. A za super ceny! Víc v mé dnešní reportáži… ;)

Značka Skechers, respektive boty Skechers, se opravdu těší celosvětové oblibě. Tato značka nabízí sportovní boty, ovšem pro každodenní a volnočasové užití.

Pro boty Skechers platí, že jsou dokonale pohodlné – a vy, co jste je už měli někdy na nohou, mi jistě dáte za pravdu.

Mnoho modelů Skechers má totiž uvnitř boty na stélce paměťovou pěnu, díky níž se vám bude našlapovat doslova jako v bavlnce. :)

Skechers – to jsou v první řadě tenisky pro naprosto veškeré užití. V obchodě Skechers koupíte tenisky na běhání, sporty, ale hlavně pro běžné nošení.

Naprosto senzační je řada dětské obuvi Skechers – zvlášť my, maminky kluků, jsme z ní nadšené, protože ty tenisky jsou opravdu dokonalé.

Na dětských botičkách Skechers oceňuji mimo jiné i to, že je mnoho modelů na suchý zip, takže obouvání je skutečně snadné. Moji kluci zavazování tkaniček opravdu nenávidí. :)

Řada dětských tenisek také svítí, tuto vychytávku dětičky rozhodně také uvítají!  :)

Jak jsem nastínila v úvodu, aktuálně probíhají v obchodě Skechers velké letní slevy, které se týkají opravdu mnoha modelů bot.

Slevy jsou zde až do 50%, což se na výsledné ceně již hodně projeví. Já jsem vám zde v rámci těchto slev celou řadu modelů nafotila, snažila jsem se fotit také ceny, ať vidíte, kolik můžete ušetřit. ;)

Slevy se zde týkají absolutně všech dětských botiček a mají tu stále obrovský výběr!

Ve slevách jsou pak i běžecké boty pro ženy i muže a mnoho dalších vybraných modelů. 

Nenechejte si slevy v obchodě Skechers ujít, teď se tu nákup fakt vyplatí! ;)

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie. ;)

Obchod Skechers najdete v brněnské Olympii.

ODKAZ: SKECHERS / web
ODKAZ: SKECHERS / facebook
ODKAZ: SKECHERS / instagram