Slavnosti moře na Kraví hoře!

Mám pro Vás pozvánku na další velkou akci plnou rybích specialit s OCEAN48 – šestá vlna tsunami se valí na Kraví horu, milovníci rybích specialit mohou očekávat gurmánské hody, a to 3. a 4. září!

Během prvního zářijového víkendu ožije park na Kraví hoře neobvyklou atmosférou. V pořadí již šestá vlna tsunami s názvem Slavnosti moře totiž doslova zaplaví celý areál parku rybími specialitami. Na ojedinělé akci, kterou pořádá společnost Ocean48 ve spolupráci s městskou částí Brno-střed, předvedou pod otevřeným nebem na rybích grilech své kulinářské umění kuchaři předních brněnských restaurací, jako například Bistro Ocean48, Retro Consistorium, La Bouchée, Ristorante Pizza, Holiday Inn a spousta dalších.

13920271_1006193109478994_6016638454320637998_o

Návštěvníci Slavností moře si kromě rybích specialit pochutnají také na kvalitních moravských vínech, italském proseccu, kávě či zmrzlině. A nebude chybět ani ústřicový bar.

Slavnosti_more-257

Celou akci doprovodí latinské rytmy a electro jazz a ve spolupráci s příspěvkovou organizací Brno-střed Káveeskou bude zajištěn bohatý doprovodný program pro děti, jako například interaktivní hry, výtvarné workshopy, skákací hra anebo divadelní představení,“ uvedl Martin Baráček, který je spolumajitelem rodinné firmy Ocean48. Ta má v současné době několik poboček v Brně, ale také v Olomouci, přičemž dodává ryby do řady restaurací.

Slavnosti_more-38

V průběhu dvoudenní akce bude možné shlédnout videoprojekce filetování tropických ryb, soutěž v otevírání ústřic a absolvovat edukativní workshop o způsobu chovu, lovu, zpracování a dopravě ryb do České republiky.

Bonusem pro návštěvníky Slavností moře bude zpřístupnění Sportovního a rekreačního areálu Kraví hora, který je také příspěvkovou organizací Brno-střed. Díky prodloužené otevírací době budou moci zájemci využít plavecký bazén a to po celou dobu konání akce.

Dále bude k dispozici odpočinková lounge zóna v podobě velkého stanu tzv.tripple jehlan, který nabídne zastřešenou plochu a možnost využít sedací pytle nebo lehátka,“ dodal Martin Baráček.

Slavnosti_more-41

Vstup na akci je zdarma, placení bude probíhat pomocích speciálních čipových karet, které si návštěvník zakoupí před vstupem do areálu a nabije na požadovanou hodnotu. Nabíjení karet bude možné během celého víkendu a platnost končí v neděli 4.9. po skončení akce. Všechny nevyčerpané prostředky budou navráceny návštěvníků v místě konání akce bez poplatku. Ceny jednotlivých jídel se budou pohybovat okolo 130 korun, všechny pokrmy bude možno si nechat zabalit s sebou.

ODKAZ: OCEAN 48 / web
ODKAZ: OCEAN 48 / facebook
ODKAZ: SLAVNOSTI MOŘE NA KRAVÍ HOŘE – 6. VLNA / událost na facebooku
ODKAZ: SLAVNOSTI MOŘE / web