Show and the City – Help & Fashion!

Centrum thajských masáží, Tawan a charitativní spolek Dnes pomáhám se spojily a přišly se zajímavým a bohulibým nápadem – oslavit 7. narozeniny Tawanu Brno a spojit lidi se srdcem na správném místě v pomoci Lucince. O co přesně se na této akci bude jednat, na co se můžete těšit a komu se pomůže? Dozvíte se v následujícím článku!

26. září se můžete těšit na show, při které uvidíte přehlídky známých návrhářů, uslyšíte skvělé interprety a možná přijde i kouzelník. Večerem Vás provede Eva Decastelo. Nebudou chybět také zpěvačka Monika Bagárová, Leona Gyongyosi a mnoho krásných modelek. A na přehlídce se na Vás budu těšit také já. :)

Akce Show and the City se bude konat 26. září od 18:00 v nádherných prostorách brněnského hotelu Barceló Brno Palace.

Všichni tímto krásným večerem pomůžete zkvalitnit život Lucince, která pomoc nevyhnutně potřebuje. Už jste četli její příběh?

Představte si šestiletou holčičku. Jednoho dne začne tento drobeček kulhat a má bolavou nožku. Vezmete ho k lékaři, který naordinuje berle. Ortoped naplánuje banální vyšetření – artrografii – ke kompletnímu došetření zdravotního stavu. Moc se Vám do toho nechce, protože i přesto, že se jedná o rutinní vyšetření, musí být provedeno v narkóze. Vyšetření dopadne dobře.

Ovšem ihned po tom, co svoji holčičku uvidíte, poznáte, že určitě něco není v pořádku. Vaše ratolest v nemocniční posteli vůbec nevypadá dobře. Je apatická a sípe. Vás, jako rodiče, to vyděsí a opakovaně urgujete personál, který ale tento stav hodnotí jako normální a nijak ho dál neřeší. Poté, co Vaší princezně začnou z pusy vytékat sliny smíšené s krví, znovu urputně hledáte pomoc. Už je ale pozdě.

Od momentu zástavy srdce došlo k poškození mozku a Lucka strávila tři týdny v umělém spánku. Co následovalo pak, vydá na knihu. Jeden a půl roku v nemocnicích, rehabilitačních zařízeních, v hyperbarické komoře.

A ze zdravé krásné holčičky je nyní nádherná slečna, která mluví pouze šeptem, nechodí, sama se neobleče, nenají, pohybuje se pouze pomocí vozíku a kvůli ztuhlosti svalů bezpodmínečně potřebuje pravidelné rehabilitace.

Její mamka, před osudným vyšetřením zdravotní sestra, už na ní sama nestačí. Lucka si moc přeje asistenčního psa a její mamka asistenta k Lucce. Všechno stojí ale mnoho peněz. A jakékoliv odškodnění ze strany nemocnice bylo zamítnuto.

Tak jí pomozme. Pokud by jste jí chtěli podpořit i posléze, neváhejte. Vaše pomoc půjde opravdu do správných rukou. Vřele Vám ve jménu Lucky děkujeme.

Účet veřejné sbírky Lucie Houškové: 2001652640/2010

Vstupenky na tuto skvělou akci v Tawanu akci zakoupíte ZDE

Děkujeme, že pomáháte s námi.

ODKAZ: SHOW AND THE CITY / web
ODKAZ: SHOW AND THE CITY / facebook
ODKAZ: SHOW AND THE CITY / instagram