Shopping tipy z Campus Square Brno

Po měsíci je tu další várka tipů a inspirace z obchodů v brněnském nákupním centru Campus Square! Opět jsem tu objevila mnoho zajímavých novinek, ať už z oblasti kosmetiky, oblečení, nebo třeba knih! Mrkněte na mou reportáž, věřím, že třeba objevíte něco, co by se právě vám mohlo hodit. ;)

Jaro máme v plném proudu a tak i novinky v obchodech, které jsem vám tentokrát nafotila, jsou v převážné většině v duchu jara. Ať už to jsou třeba jarní botičky, květinová inspirace, nebo jarní, barevná bižuterie. Na jaru miluju hlavně tu jeho barevnost, pestrost – a to je patrné i z mé dnešní reportáže. Co mě tedy v obchodech v Campus Square zaujalo tentokrát?

BAREVNÁ BIŽUTERIE S ETNO PRVKY V BIJOU BRIGITTE
V Bijou Brigitte je opravdu mnoho novinek – a krásnou bižuterii, doplňky, nebo i brýle a kabelky, si tu můžete vybírat v mnoha stylech, barvách a druzích. Mě tu ovšem nejvíc zaujala řada bižuterie s etno prvky – právě toto je ve směru bižuterie hit letošní sezóny a věřte, takto výrazný a barevný kousek bižuterie dokáže výborně oživit váš celkový outfit… :)

KVĚTINOVÁ INSPIRACE Z KVĚTINÁŘSTVÍ FLAMENGO
Květinářství Flamengo je v Campusu nové – najdete ho na samém místě, kde bylo i dřívější květinářství. A oproti tomu minulému musím říct, že je tu nabídka mnohem pestřejší a zajímavější. Já se tu tentokrát zaměřila hlavně na jarní kytičky, květinové vazby a nejrůznější doplňky a dekorace – laděné i ve stylu Velikonoc. Za mě krásné věci, ze kterých bych si rozhodně uměla vybrat! ;)

NOVINKY V YVES ROCHER
Kosmetiku značky Yves Rocher mám moc ráda už celou řadu let – neříkám, že úplně všechny produkty, ale mám mezi nimi rozhodně mnoho těch oblíbených. Nyní mají v obchodě Yves Rocher mnoho novinek – mě zaujala hlavně nová heřmánková řada, věřím, že bude skvělá! A nové jsou také tělové spreje – jsou fajn alternativou k těžkým parfémům, na jaro úplně super! ;)

KNIŽNÍ NOVINKY V KNIHKUPECTVÍ KOSMAS
Moc ráda čtu a tak chodím pravidelně sledovat také knižní novinky – pár jsem vám jich nafotila také v knihkupectví Kosmas! Asi nejvíc mě zaujala novinka od mého oblíbeného autora Roberta Bryndzy, už jsem přečetla všechny jeho knížky a pokud máte rádi napínavé detektivky, tak doporučuju doslova všema deseti! :) Tuto novou jsem si hned pořídila a už se nemůžu dočkat, až budu mít trochu času a pustím se do čtení. :)

NOVÁ SPORTOVNÍ KOLEKCE V NEW YORKERU
V obchodě New Yorker si pravidelně kupuji věci na cvičení – mají tu vždy podenou právě sportovní kolekci a hlavně, za super ceny. :) Teď jsem vám tu právě z této řady nafotila pár jarních novinek – a za sebe můžu říct, že se opět dají vybrat krásné kousky. A i kvalita věcí je naprosto v pohodě!

JARNÍ NOVINKY V OBUVI CCC
Musím říct, že kolekce botiček v obuvi CCC je snad s každou sezónou lepší a lepší! Tak krásný kousky, jako tady mají teď, jsem tady snad ještě nikdy neviděla! Úžasně barevný modely, botičky s imitací hadí kůže – což je stále mega hit, pak nádherné jarní polokozačky, espadrilky a hlavně – věřím, že se mezi vámi najde mnoho těch, kdo oceníte i krásný boty s motivem Mickeyho a Minnie. ;)

TENISKY V OBUVI DEICHMANN
A u botiček ještě chvíli zůstanu! Zašla jsem se totiž mrknout i do druhého obchodu s obuví, který je v Campusu – a to do obuvi Deichmann. I tady je hezká jarní kolekce, ovšem, nejvíc mě zaujaly jarní tenisky, těch tady mají přímo obrovský výběr! Hlavně se vám budou líbit, pokud máte rádi modely s nejrůznějšími aplikacemi, zdobením, výšivkami… ;)

JARNÍ NOVINKY V PEPCU
V Pepcu se toho dá za pár korun pořídit spousta – a super tu mají taky nejrůznější bytové doplňky a dekorace! A ty ceny – no tak výhodně asi nikde jinde nepořídíte. :) A vybrat se rozhodně dá i z jarních novinek – mají tu nejrůznější dekorační předměty, vázičky, stojánky na klíče, rámečky na obrázky, polštářky, nebo třeba umělé květiny!

OŘÍŠKOVÉ POMAZÁNKY VE SKLIZENU
Oříškové pomazánky jsem si moc oblíbila, jsou skvělou alternativou k nezdravým Nutellám. Dají se mazat na palačinky, lívance, hodí se třeba i do buchty, koláčů a vynikající jsou i jen tak, na lžičku. Velký výběr oříškových pomazánek a másel mají ve Sklizenu – z mandlí, kokosu, kešu, s čokoládou… No, ve všech případech je to vždy veliká dobrota! ;)

Zaujalo něco i vás v obchodech v Campusu? Napište mi vaše tipy – ráda je půjdu příště také nafotit a podělit se o inspiraci s ostatními.

Spoustu fotek mých dalších postřehů z Campusu si prohlédněte také ve fotogalerii!

ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO – webfacebook