Den matek se blíží! Nezapomeňte na svou maminku – darujte zážitek! :)

Blíží se Den matek – svátek, který by neměl být nikomu z nás lhostejný. Maminka je – věřím – pro každého z nás tím důležitým člověkem v životě a je rozhodně milé si na ni (nejen) v tento den vzpomenout. A potěšit ji! Ať už květinou, dárkem, nebo třeba společně strávenými chvílemi. Ty jsou totiž k nezaplacení – maminky jistě ocení, že jí chcete věnovat i váš čas. A kde si takto společně strávené užít na maximum? Vezměte maminku do lázní Silent Spa v rakouském Laa. Já jsem si tu se svou maminkou nedávno užila skvělý víkend – a tak to samé chci doporučit i vám… :)

Jsem opravdu moc ráda, že mám se svou maminkou takový vztah, jako mám. Je mi celý život tou největší oporou a dodnes je náš vztah plný důvěry, lásky a také, přátelství. Máma je pro mě člověkem, na kterého se mohu za jakýchkoliv podmínek vždy 100% spolehnout a kterému věřím. A to jsou hodnoty, které jsou ty nejzásadnější a věřte, ve světě lidských vztahů nejsou samozřejmostí.

I z toho důvodu bychom měli o vztah s maminkou pečovat a také, měli bychom umět maminku za tu její lásku a mateřský cit umět odměnit. Blíží se Den matek – což je ideální příležitost mamince ukázat, že na ni myslíme. Vzpomeňte si na svou mámu i vy – napište jí, kupte kytičku, dáreček a co lépe, vezmětě ji někam na výlet a užijte si spolu krásné chvíle.

Právě něco takového bych vám chtěla dnes doporučit. ;) Já vzala svou maminku před 14 dny na víkend do rakouských lázní Silent Spa, které najdete kousek od Brna, v Laa. Tyto nádherné lázně jsou tím pravým místem, kde si můžete vzájemně strávený čas užít naprosto dokonale. :)

My jsme si to tady s maminkou opravdu moc užily, odpočívaly jsme, povídaly si a hlavně, strávily jsme spoustu času v bazénech, v sauně a celkově, vychutnávaly jsme si dokonalou atmosféru a luxus prostor i služeb Silent Spa.

Silent SPA je místem, kde najdete skutečnou oázu klidu, termální bazény, sauny, ale hlavně – naprosté soukromí a úžasné služby, a to doslova na každém kroku.

Čeho si na celém konceptu lázní Silent SPA skutečně cením je to, že vám zde opravdu zaručí privátní přístup a komfort. Rozhodně se nemusíte obávat “přelidněných bazénů”, nebo plně obsazených lehátek – tak, jak tomu často v jiných termálních lázních bývá. Svou návštěvu zde si rezervujete předem – což vám zaručí vaše vlastní lůžko. Zárukou je i naprostý klid – důležitou informací také je, že do Silent SPA nesmí děti do 16 let.

Navíc – když sem jedete, opravdu vám stačí vzít si s sebou jenom plavky. Vše ostatní vám tu půjčí – župany, osušky,  tašky, koupací obuv – tu mimochodem dostanete jako dárek.  :)

Navíc, v ceně vstupného máte samozřejmě i vlastní rezervované lehátko, tablet k zapůjčení, sauny a ceremoniály, čajový bar, bohatou snídani formou bufetu a odpolední dortíky a sladké občerstvení… V neděli je pak v ceně také vynikající brunch!

A POZOR – důležitá informace! Pro den matek, tedy na 12. května, si můžete koupit vstupy do Silent Spa za zvýhodněnou cenu, a to v hodnotě 75 EUR (místo 95 EUR). Tyto cenově zvýhodněné vouchery do SILENT SPA nyní můžete speciálně od 1. do 12. 05. zakoupit online, nebo přímo na pokladně lázní za výše uvedenou zvýhodněnou cenu.

Tak udělejte mamince radost a vezměte ji právě sem! Uvidíte, že bude nadšená – stejně, jako ta moje. :)

ODKAZ: SILENT SPA / web
ODKAZ: SILENT SPA / facebook