Nová kolekce PURA VIDA!

Brněnská značka Pura Vida, za kterou stojí dvě kámošky Petra & Petruccya, rozhodně stojí za pozornost! Holky navrhují a šijí úžasné legíny na cvičení, ale i běžné nošení – s potiskem obrázků a motivů, které Petruccya kreslí. A kromě toho, nabízí i další skvělý oblečení, šaty, trička, mikiny…a já musím uznat, že jejich oblečení je opravdu hodně povedené a taky, kvalitní! Holky už mají novou jarní kolekci – a já vám pár zajímavých kousků v jejich novém obchůdku Pura Vida na Minské nafotila pro inspiraci. Víc v následujícím článku… ;)

Všechny kreativní nápady a projekty, které se odlišují a nabízí něco zajímavého, originálního, vždycky moc ráda podpořím – a to se přesně týká taky brněnské značky Pura Vida, za kterou stojí Petra & Petruccya. Holky navrhují a šijí především skvělé legíny na cvičení – a ne „jen tak ledajaké“! :)

Jejich legíny jsou v první řadě opravdu kvalitní, hodně pevné, výborně sedí, nejsou průhledné (což bývá u legín právě to největší „zlo“ :) a vy se na ně můžete při pohybu naprosto spolehnout.

A kromě toho – legíny jsou potištěné obrázky, které kreslí Petruccya, ve svém vlastním, osobitém, vtipném a naprosto originálním stylu.

Na legínách, ale i dalších kouscích oblečení, jsou nejrůznější veselé obrázky, nápisy, motivy, které vás budou bavit, inspirovat a třeba i vystihovat vaši osobnost. ;)

Kromě legín pak holky ve svých kolekcích nabízí i další nádherné kousky oblečení – trička, tílka, sportovní podprsenky, krátké kalhoty skvělé třeba na kolo, overaly, mikiny a také šaty – a fakt, co věc, to originál! ;)

Zajímavá je i limitované kolekce, která je k dostání pouze v obchůdku na Minské 5 – jedná se o věci, na kterých jsou přímo nakreslené obrázky a motivy.

Jak jsem napsala, holky už představily zbrusu novou, jarní kolekci – a je zase moc povedená! Barevná, veselá, věci se dají skvěle vzájemně kombinovat – k legínám se hodí nejrůznější topy, trička, tílka, podprsenky a hlavně, všechno se hodí jak na cvičení, tak i na každodenní nošení.

A pozor – na léto holky chystají i vlastní kolekci plavek a na to se teda já moc těším! Plavky budou samozřejmě opět originální, barevné, s obrázky, nápisy, ve stylu legín – věřím, že to bude naprostá bomba! Jak budou plavky k dostání, hned vám je taky nafotím. ;)

Spoustu outfitů jsem vám v obchůdku Pura Vida na Minské nafotila – ať máte přehled a inspiraci. Jak se vám takové věci líbí, jsou skvělé, že? Fotky můžete detailně omrknout také ve fotogalerii pod článkem. ;)

Obchod a showroom Pura Vida najdete na Minské 5 v Brně, věci najdete ale také na eshopu, viz odkaz níže.

ODKAZ: PURA VIDA / web, eshop
ODKAZ: PURA VIDA / facebook