Shopping tipy z Campus Square Brno

Jako každý měsíc, tak i nyní, v únoru, mám pro vás inspiraci z brněnského nákupního centra Campus Square! Opět jsem ve zdejších obchodech objevila mnoho zajímavého a ráda se s vámi o své postřehy podělím… :)

Můžu vám říct, únor, coby měsíc, nemám ráda. Až tedy na Valentýna – přiznávám se, že ho s manželem slavíme i my – dáme si drobné dárečky a zajdeme třeba na večeři. Právě Valentýn beru jako fajn důvod, kdy si dva lidé, kteří se mají rádi, udělají čas jen sami na sebe.

A právě Valentýn se v Campusu slavil ve velkém stylu! Lidé si tu přímo z ledu vysekávali svoje výhry – a bylo rozhodně o co stát.

Zpátky ale k inspiraci z obchodů – co mě tu tedy zaujalo tentokrát?

INSPIRACE NA DÁREČKY Z ALBI
Inspirace na hezké dárky pro nejbližší, té není nikdy dost! Třeba pokud hledáte zajímavý dárek pro babičku, dědu, maminku, tatínka… já tedy nikdy nevím „CO“ koupit. V dárkovém zboží ALBI jsem narazila na mnoho zajímavých věciček, které zaručeně udělají radost. Co třeba kouzelné hrníčky? Třeba pro prarodiče, myslím, naprosto super dáreček, že? :)

KABELKY A PSANÍČKA Z BIJOU BRIGITTE
Plesová sezóna stále pokračuje a pokud hledáte zajímavá psaníčka a kabelečky k šatům, rozhodně si udělejte cestu do Bijou Brigitte. Tady je nabídka úplně senzační! Pár krásných kousků jsem vám tu pro inspiraci nafotila a holky, teda, já sama bych ani nevěděla, kterou vybrat… :)

NOVINKY V YVES ROCHER
V Yves Rocher jsem vám vyfotila pár zajímavých, voňavých novinek. Mě tu potěšily hlavně koncentrované sprchové gely – stačí opravdu kapka. Koncetrované složení a malý obal jsou nejen praktické, ale také šetří životní prostředí, což je mi sympatické… :)

PURESSENTIEL V LÉKÁRNĚ DR.MAX
Značku Puressentiel jsem si moc oblíbila. Jedná se o čistě přírodní produkty, které božsky voní a hlavně, jsou nesmírně účinné. Například jejich Čistící sprej perfektně provoní ovzduší, likviduje viry, bakterie a také plísně. Super je i Relax sprej, nebo Roll-on na uvolnění svalů a klobou. Určitě doporučuji vyzkoušet, budete nadšení, tím jsem si jistá… :)

CUKRÁRNA VĚTRNÍK
Stánek Cukrárny Větrník je v pasáži OC Campus relativně nový, ale i podle ohlasů ze svého okolí vím, že tady jsou ty sladkosti opravdu geniální! Vše z poctivých, kvalitních surovin, ručně dělané a hlavně, strašně dobré! Až budete shánět sladké zákusky, nebo třeba i celý dort, tak rozhodně doporučuju obrátit se právě sem.

SPECIÁLNÍ TĚSTOVINY VE SKLIZENO
Těstoviny miluji, ale jak dobře vím, bohužel těstoviny se moc neslučují se zásadami zdravé výživy – většina z nich je navíc samý lepek, kterému se snažím vyhýbat. Proto ráda zkouším různé alternativy a speciální těstoviny. Super jsou třeba ty s obsahem zelené mořské řasy, nebo hrachové těstoviny, rýžové a pozor, absolutně s minimem kalorií jsou i těstoviny z Konjacu! Ty jsou na hubnutí absolutně nejlepší.

DEKORACE Z PEPCA
V Pepcu koupíte spoustu věcí a hlavně, za pár korun. Já tady nejraději pořizuji bytové doplňky, dají se tady sehnat opravdu moc hezký a jak jsem zmínila, ceny jsou opravdu bezkonkurenční. A musím říct, že i co se kvality týká, zatím nemám žádnou špatnou zkušenost.

NÁDHERNÉ OMALOVÁNKY V PAPÍRNICTVÍ+
V Papírnictví+, kam často, coby maminka malého školáka chodím, jsem objevila naprosto boží omalovánky! Jsou hodně podrobné, takže si s omalováváním dítě fakt vyhraje. A já musím říct, že to baví i mě, super odreagování! Omalovánky jsou navíc vázané v tvrdé vazbě a obsahují i linky, kam si můžete podle obrázků sami sepsat vymyšlený příběh. Jak kreativní! :)

Tak, tolik mé inspirace z Campusu za únor! A těším se na své objevy v březnu. Doufám, že vy taky! :)

Spoustu fotek mých dalších postřehů z Campusu si prohlédněte také ve fotogalerii!

ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO – webfacebook