Shopping tipy z Campus Square Brno

Nemáte přehled o novinkách, aktuálních kolekcích a celkově o dění v obchodech? I od toho je tady můj blog – abych vám tuto inspiraci přinášela. Dnes tu mám opět přehled toho NEJ z nákupního centra Campus Square – na co zajímavého jsem zde tedy narazila tentokrát?

Začíná nám podzim, školní rok, skončily prázdniny. Září je tedy pro mnohé z nás období, kdy se opět „vracíme do procesu“ – do školy, do práce z dovolených, začíná opět obvyklý režim. To s sebou přináší i mnohé – pořizujeme podzimní výbavu, nebo právě dětem věci do školky a školy. Na takové věci i na mnohé jiné jsem se tedy tentokrát v Campusu zaměřila!

ZPÁTKY DO ŠKOLY V PAPÍRNICTVÍ +
V Papírnictví + seženete do školy opravdu všechno, pohodlně a znovu opakuji – bez front! Já tu byla s mým dnes už druháčkem a během pár minut jsme tady nakoupili všechno potřebné. Stačilo jen číst paní prodavačce seznam, která mi pak ochotně ukazovala a vysvětlovala. A pozor, i když je papírnictví menší, výběr je tady senzační! Za mě jeden z nejoblíbenějších obchodů v Campusu!

ETNO BIŽU V BIJOU BRIGITTE
Holky, i když je léto za námi, stále letí etno ozdoby! Vůbec se jich nebojte, a to i teď, na podzim. V Bijou Brigitte jsem objevila vyladěné a krásně barevné náremečky – hezkých jich bylo tolik, že by bylo těžké vybrat jenom jeden. A pokud jste z léta ještě trochu opálení budou vám maximálně slušet! Víc fotek omrkněte také ve fotogalerii!

PODZIMNÍ KOLEKCE V CCC
V obuvi CCC jsem nafotila spoustu krásných modelů z nové kolekce, která zatím vypadá dosti vydařeně! :) Mně se líbí hlavně nižší kozačky, vypadají senzačně jak ke kalhotům, tak i k sukni. Za pozornost stojí i boty v pánském stylu, které jsou aktuálně velmi IN. A pokud sháníte botičky na děti – i takových je tady ohromný výběr. Seženete tady jak botičky na ven, tak i bačkůrky – třeba právě do školy a školky.

SPORTOVNÍ KOLEKCE V NEW YORKERU
New Yorker už má řadu let fakt vydařenou sportovní řadu – super jsou hlavně jejich podprsenky na cvičení – sama jsem si tu dvě kupovala a jsem moc spokojená. Aktuálně tu mají na cvičení zcela novou kolekci – jednotlivé kousky můžete k sobě perfektně barevně nakombinovat – tílka, podprsenky, šortky, legíny, boty a dokonce i tašky na cvičení.

TĚSTOVINY VE STÁNKU VIVOBENE GUSTO
Zcela na rovinu, tak dobrý těstoviny, jako umí tady, jsem fakt nikde jinde nejedla. Opravdu se pozná, že jsou výjimečně kvalitní a na to, že jsou raz dva hotové – na počkání – jsou přímo geniální! Když mám cestu, ráda si je tady dám k obědu. Mají vždy v nabídce spoustu druhů – nejlepší jsou ty připravované přímo v parmezánovém bochníku. Pokud jste ještě neochutnali, určitě napravte!

KVĚTINY DELUXE
S příchodem každého nového ročního období si domů pořizuji i nové dekorace, nejčastěji právě květinové. Hezká kytička – klidně v květináčku, mi vždycky zaručeně udělá radost. Proto jsem zašla mrknout i na novinky do květinářství DeluXe – mají tu krásné dekorace domů, ale i na balkon, nebo terasu. U mě jednoznačně vede vřes – na podzim se hodí dokonale!

NOVINKY V KNIHKUPECTVÍ KOSMAS
V knihkupectví Kosmas jsem omrkla novinky – některé knížky jsem během léta přečetla, rozhodně doporučuji Osm od Radky Třeštíkové, super oddychovka s napínavým podtextem… ;) Sama jsem se tu teď rozhodovala mezi dvěma knížkami, Mezi Okamžiky štěstí od Patrika Hartla a Mnichem, který prodal své Ferrari. Obě jsou prý skvělé, i když, v případě Mnicha se jedná o poměrně náročnou literaturu. Chystám se obě přečíst, tak jsem zvědavá!

NOVÁ KOLEKCE V OBCHODĚ LEE, WRANGLER & THE NORTH FACE
V Campusu je nový obchod s módou – koupíte tu (nejen) denimovou módu značek Lee a Wrangler a také sportovní věci od The North Face. Hlavně džíny tady seženete – nabídka od Lee a Wrangler je velká a mají tu super střihy na naprosto všechny typy postavy.

NOVÁ KOLEKCE V CAMAIEU
Podzimní kolekce dorazila také do obchodu Camaieu – a musím sama uznat, že se letos fakt povedla! Najdete v ní nádherné barvy – moji milovanou khaki, nebo pudrově růžovou, které k sobě mimochodem skvěle ladí. A až tu budete, nezapomeňte se podívat také na bižuterii – já si tady vždycky něco třpytivě hezkého vyberu! ;) A cenu tu jsou, myslím, taky přijatelné.

A mimochodem, v Campusu až do 4. října probíhá krásná výstava Svět balónků – nyní s barevnými postavičkami zvířátek. Stavte se mrknout, vaše děti to určitě ocení… ;)

Spoustu fotek mých dalších postřehů z Campusu si prohlédněte také ve fotogalerii!

ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO – webfacebook