Podzim v AMMI

Už jste také „přepnuli“ na podzimní náladu? Já ano a povím vám, ani to letos nějak nebolelo… :) Léta, horkého počasí, už bylo tak akorát a já se už moc těším na můj milovaný podzim. Opravdu – podzim je moje nejoblíbenější roční období – a to hlavně díky té pohádkově kouzelné atmosféře, kterou přínáší. 
Máte podzim a vše, co k němu patří, také rádi? Pak se mrkněte na moji podzimně laděnou inspiraci pro útulný domov… :)

Podzim vnímám ve všech ohledech opravdu příjemně, líbí se mi barevná příroda, ranní pohádkově vyhlížející mlhy, užívám si hřejivou atmosféru domova a mám ráda i roztomilé podzimní, barevné dekorace.

Vůbec – podzim, coby roční období, je nádherně barený – jen si vezměte barvy padajícího listí, nebo nyní ryze podzimní symbol – oranžové dýně, součást svátku Halloween, který se v naší zemi během posledních let hezky „zabydlel“.

I u nás doma je podzim cítit na každém kroku – stejně, jako s příchodem každého nového ročního období, to doma ladím i pro danou sezónu typickými doplňky a dekoracemi. A právě teď, na podzim, jsem – řekla bych – velice kreativní… :) Je totiž tolik věcí, které se mi líbí! Vřes, dýně, sovičky, dekorační papričky, dřevěné dekorace, šišky… to všechno přímo miluji!

Spoustu inspirace a nových kousků jsem nedávno pořídila i v mém oblíbeném květinovém studiu, v AMMI na Lesné. Zajedu sem pravidelně, jednou za dva, tři měsíce a vždy si něco hezkého, pro radost, vyberu.

Při své poslední návštěve jsem vám tu opět spoustu věcí také nafotila, věřím, že bych vás mohla inspirovat, protože, povím vám, takový výlet do AMMI, stojí opravdu za to.

Pojďte ale rovnou mrknout na fotky – ty vám určitě prozradí nejvíc… :)

V AMMI najdete samozřejmě už i roztomilé dýně, zmiňovaný symbol podzimu. Je jich tady spoustu druhů a typů, coby sošky, svícínky a dekorace. A ruku na srdce, alespoň jedna dýněčka by vám doma fakt na podzim chybět neměla… ;)

Zvířátka – jasně, lesní zvířátka, třeba sovičky, i to jsou krásné symboly podzimu. Pokud máte doma děti, tak, jako já – takové dekorace rozhodně ocení.

Podzimní květinové dekorace a vazby – v AMMI mají vždy hotové krásné dekorace, z květin, které si můžete rovnou odvézt. A pokud tu nenajdete to, co by se vám líbilo, moc rádi vám zde vytvoří dekoraci přesně podle přání.

Krásné věci, že? Udělají vám ten podzim hned příjemnější… ;) Fotky si můžete detailně prohlédnout také ve fotogalerii!

Studio AMMI najdete na ulici Nejedlého 373/1, v Brně na Lesné.

ODKAZ: AMMI / web
ODKAZ: AMMI / facebook