Shopping tipy z Campus Square Brno

Hurá! Jaro je už pořádně cítit na každém kroku, taky to tak vnímáte? Já teda rozhodně ano:) A to i v obchodech, kde jsou už v naprosté většině případů jarní novinky. Zajímá Vás jaké? Mám pro Vás opět přehled – mých objevů a postřehů z obchodů v nákupním centru Campus Square Brno!

A opět jsem tu narazila na zajímavé věci – a to zejména z řady kosmetiky. Moc mile mě poslední dobou překvapuje sortiment drogerie Teta, kde mají fakt úžasný výběr dekorativních produktů.
Hezké boty jsem objevila v CCC, potěšila mě široká nabídka dobrot od Veselé veverky, krásné bižu doplňky jsem nafotila v Bijou Brigitte, zašla jsem omrknout i nový obchod, který v „Campusu“ máme – Papírnictví… Tady jsou už moje postřehy a hlavně, fotky!

NOVINKY V CCC
V CCC už mají dost vyladěných kousků na jaro. A musím říct, že mě tato značka poslední dobou – vlastně už od zimní kolekce – moc baví. Jejich boty mají styl, sledují módní trendy a ceny nejsou taky nijak závratné. A co bude IN toto jaro – na obutí?:) Už v několika obchodech s botami jsem si všimla, že v kurzu budou blyštivé nádhery – boty s metalickými aplikacemi, boty v pánském designu, polobotky, mokasíny… A pokud si přejete boty na podpatku, vsaďte na ty s otevřenou špičkou, vypadají skvěle!

MOJE OBLÍBENÉ PRODUKTY Z YVES ROCHER
Kosmetiku Yves Rocher mám moc ráda už dlouho – a mám od nich celou řadu oblíbených proudktů, na které opravdu nedám dopustit. Jednoznačně nejlepší je jejich Expresní oční odličovač s chrpou – je šetrný, vůbec neštípe do očí a je skvělý i na hodně citlivou pokožku. Miluji taky jejich úžasně voňavá tělová mléka a sprchové gely – vede kokos, ale božská je taky malina!:) A doporučuji i jejich protivráskovou řadu Serum Végetal, za fajn cenu dobré účinky!

NOVINKY V KNIHKUPECTVÍ KOSMAS
Čtete rádi? V Knihkupectví Kosmas jsem pro Vás nafotila pár zajímavých knižních titulů – některé jsem sama četla, jiné znám díky filmům. Za sebe doporučuji Všechno nebo nic, je to fajn „oddechovka“, hodnotím jako taková česká verze Bridget Jonesové…:) A najdete zde i knihu Padesát odstínů temnoty – aktuální hitovku, kterou můžete vidět i v kině (vím, že mnoho lidí dává před filmy naopak přednost knižním verzím).

DOBROTY U VESELÉ VEVERKY
Na jaře to chce se už pomalu dostávat zpět do kondice, přece jenom, plavková sezóna se pomalu, ale jistě blíží, že, milé dámy?:) Já si každé jaro „naordinuji“ nějaký zdravý detox a sladkostem se obloukem vyhýbám. Radost si dělám ale jinak a dopřávám si zdravější dobroty – třeba oříšky, nebo sušené ovoce. Nakupuju je pravidelně ve stánku Veselá veverka, kde mají fakt mega výběr! Miluju kešu, zeleninové chipsy, nebo sušený ibišek…:)

BIŽU V BIJOU BRIGITTE
My, holky, si zkrátka potrpíte na nějakou tu parádu – a i v tomto směru jsou v kurzu nejrůznější trendy. Jak jsem si v mnoha ohledech všimla, IN jsou právě teď jednoduché ozdoby na krk – většinou jen coby úzký kožený pásek, s ozdobou, mašličkou… I mně se něco takového moc líbí! Spoustu takových kousků jsem nedávno objevila v Bijou Brigitte v Campusu – a kromě toho, zaujaly mě i hezké brýle, nebo jarní kabelky.

KOSMETIKA FREEDOM V DROGERII TETA
Všimla jsem si, že v drogerii Teta mají fakt úžasný výběr dekorativní kosmetiky, asi nejvíc ze všech drogerií – a mají tu i značky, na které jsem doposud nikde jinde nenarazila. Jednou z nich je i label „Freedom“ – a zaujal mě na první pohled, hlavně díky krásným paletkám očních stínů. A hlavně, potěšilo mě, že ceny nejsou také nijak závratné – teď už jenom otestovat kvalitu. Holky, máte některá s touto značkou zkušenosti?

DOBROTY V KAVÁRNĚ STARBUCKS
Nová kavárna Starbucks je jednoznačně jedním z mých nejoblíbenějších míst na Campusu. Mám ráda jejich kávu, fajn prostředí, super je rychlá wifi… A jsem ráda, že si tu můžu dát i něco dobrého na jídlo – často tu totiž trávím delší dobu, kdy odtud pracuji. Mají dobré bagely na snídaně, jogurty s ovocem, nebo třeba kuskus… A taky bezlepkové medové kuličky!:)

NOVÝ OBCHOD – PAPÍRNICTVÍ
V Campusu máme další nový obchod – Papírnictví +. Můžu za sebe říct, že mám radost – protože právě papírnictví mi tady chybělo. Od té doby, co starší syn chodí do školy, jsem v právě v papírnictví „jako doma“ – takže jsem specializované papírnictví v Campusu uvítala:) Mají tu samozřejmě potřeby pro školáky, ale i kancelářské a výtvarné potřeby, pohlednice, lahve na pití pro děti, diáře, dárkový sortiment… Nové Papírnictví + najdete v Campusu v přízemí, hned vedle kavárny Starbucks.

Za měsíc se Vám s mými objevy z Campusu zase ozvu! A věřím, že tu opět najdu něco moooc zajímavého:)

Spoustu dalších fotek z obchodů z Campus Square Brno si prohlédněte ve fotogalerii!

ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO / web
ODKAZ: CAMPUS SQUARE BRNO / facebook