Seriál s Madam Podprsenka o dobře padnoucím prádle, díl 1. – podprsenky a stahovací prádlo pod šaty

Kam v Brně pro kvalitní a dokonale padnoucí spodní prádlo? Do obchodů Madam Podprsenka, nebo Madam Deluxe! Tady se totiž v prádle skutečně vyznají! A najdou vám takové, které vám zkrátka sedne. A protože výběr spodního prádla je poměrně zajímavé téma, rozhodly jsme se se zakladatelkou a majitelkou těchto obchodů, Bárou Matyášovou, že pro vás připravíme seriál – jaké prádlo a pro jaké příležitosti vybrat. Dnes je tu 1. díl – a bude se týkat aktuální plesové sezóny! ;)

Věřte, že vybrat vhodné a hlavně, dobře padnoucí spodní prádlo, zejména podprsenky, to opravdu není „jen tak“. Často totiž, milé dámy, žijeme v naprosto mylných představách o našich správných velikostech. A tak to dopadá tak, že mnohé z nás, žen, nosíme zcela špatně zvolené prádlo. A to nám zbytečně deformuje postavu. Jak tedy prádlo vybírat?

Rozumí tomu skvěle právě v obchodě Madam Podprsenka, o tom jsem se už přesvědčila několikrát. A protože vás výběr prádla zajímá, připravily jsme pro vás spolu se zakladatelkou a majitelkou obchodů, Bárou Matyášovou, seriál – právě o výběru vhodného prádla. Bára má pro vás pár tipů a postřehů, které se vám třeba budou hodit. :)

A protože je aktuální plesová sezóna, zaměříme se dnes na výběr vhodných podprsenek pod šaty a také stahovacího prádla.

Podprsenky a stahovací prádlo pod šaty

„Tento seriál začínáme radou, co obléct nejen pod plesové šaty, abychom vypadaly perfektně. Všechny zmiňované produkty si můžete vyzkoušet na našich prodejnách, kde vám také rádi osobně doporučíme to nejlepší přímo pro vás“, říká Bára a já můžu potvrdit, že osobní přístup je právě v obchodech Madam Podprsenka / Madam Deluxe opravdu skvělý.

Plesová sezóna je v plném proudu a většina žen řeší, jaké prádlo zvolit pod své šaty. Asi úplně nejdůležitějším pravidlem je nejdřív přemýšlet, zda mám pod své vysněné šaty tu pravou podprsenku. Ty šťastnější mohou jít samozřejmě bez, ale pro nás ostatní máme radu. Také volba kalhotek se nesmí ponechat náhodě, pokud chceme vypadat opravdu dokonale.

Výběr podprsenky

„Šaty s odhalenými rameny si může v dnešní době dovolit téměř každá žena, pokud se na ně cítí. V naší nabídce najdete kvalitní podprsenky s odepínacími ramínky, které bez problému udrží poprsí do velikosti košíčku G. Pro majitelky méně objemných hrudníků zase můžeme doporučit push up samodržící podprsenky. U podprsenky, která má držet bez ramínek je maximálně důležité zvolit správnou velikost a dostatečně pevný obvod. Pokud si myslíte, že takovou podprsenku nemůžete nosit, možná jste pouze zatím nevyzkoušela tu pravou :-).“ A právě o tom to je – i já se v samodržící podprsence, kterou jsem si zde zkusila, cítila moc dobře, sebejistě – věděla jsem, že podprsenka zkrátka bude držet tam, kde má. :)

„Pokud toužíte dokonce po šatech s odhalenými zády, i pro vás máme řešení. Jde o nalepovací podprsenky ze speciální lepící pásky, které dobře udrží i poměrně velká prsa. Zde už však jsou určité limity a doporučujeme nejdříve ověřit, zda je pro vás tato možnost vhodná.“

Stahovací a bezešvé prádlo

„Nenechte se zmýlit, stahovací prádlo často řeší i velmi štíhlé ženy, které potřebují postavu zpevnit a vyhladit. Rýsující se kalhotky nebo tanga pod šaty opravdu už nejsou in. Nečekejte, že Vám stahovací kalhotky uberou dvě konfekční velikosti. Ale kvalitní stahovací prádlo nás dokáže opticky zeštíhlit, zpevnit a především vyhladit pod uplými oděvy. Výsledný efekt potom působí daleko lépe“, radí Bára. Já na stahovací prádlo nedám dopustit – opravdu vám krásně vytvarují postavu, dokáže třeba krásně zeštíhlit partie břicha, ale i stehen…

„Můj tip je volit druh prádla podle oblasti, kterou chcete tvarovat. Skvělé jsou kromě klasických vysokých kalhotek také kalhotky s nohavičkou, které krásně zpevní i stehna a zadeček. Můžu doporučit i různé typy stahovacích body nebo šatů. Vždy však dejte pozor na zakončení prádla. Pokud se vám stahovací prádlo někde zařízne a vytvoří faldík, nemusíte ho snad ani nosit. Já osobně mám nejraději ukončení z ploché elastické krajky, která se nerýsuje pod oblečením, ale vypadá velmi pěkně. Dále můžete vybírat například z laserově řezaných okrajů, ale na klasické švy opravdu pozor.“

Důležitá je i možnost si stahovací prádlo nejprve vyzkoušet, protože velikost může klamat. Pravidlem je, že by pro vás nemělo být úplně jednoduché si prádlo obléct. Pokud je to moc snadné, potřebujete pravděpodobně menší velikost.

Volte rozhodně kvalitní a prodyšné materiály a potom se budete cítit skvěle a sebejistě celý večer. :)

Mimochodem, v obchodě Madam Deluxe na Údolní mají i velký výběr nejrůznějších body, která dobře sedí a můžete je nosit i jako zajímavý top. Hodit se budou i na ples, kdy si k nim můžete vzít třeba dlouhou společenskou sukni. ;)

Tak ať jste na plese – a nejen zde – neodolatelné, milé dámy! ;)

V Brně najdete prodejny Madam Podprsenka na Hybešově 46 a Madam Deluxe na Údolní 31.

ODKAZ: MADAM PODPRSENKA / web
ODKAZ: MADAM PODPRSENKA/ eshop

ODKAZ: MADAM PODPRSENKA / facebook
ODKAZ: MADAM DELUXE / facebook