Recenze: elektrokola Cannondale z obchodu 4 Kluci od kol!

Přemýšlíte, že si pořídíte elektrokolo? Za sebe vám můžu říct – je to vážně skvělá věc! Doma elektrokola máme už dva roky a podnikáme na nich celou řadu velkých výletů – hlavní výhodou je, že na elektrokole se můžete projet opravdu daleko a bez větší námahy. A právě elektrokola jsme doma nedávno testovali, a to od skvělé značky Cannondale. Právě tato kola i elektrokola v Brně exkluzivně prodává obchod a eshop 4 KLUCI OD KOL, o kterém jsem vám už několikrát psala. Mimo pestrou nabídku cyklo oblečení a doplňků tu mají právě tato super kola – a nyní i za zajímavé ceny – do budoucna budou právě elektrokola totiž rozhodně dražší. Takže – pokud nad elektrokolem přemýšlíte – mrkněte na můj článek, třeba vám bude inspirací!

Začnu u své vlastní zkušenosti. Nad pořízením elektrokol jsme s rodinou uvažovali už delší dobu. Bydlíme na vsi a jsme obklopeni opravdu hodně kopcovitým terénem. Takže veškeré naše cyklo výlety byly vždy po nejbližším okolí – i kvůli dětem, na které byly delší výlety hodně náročné.

Elektrokola jsme pořídili během první koronavirové vlny, kdy se opravdu nedalo nic moc dělat – a výlety na kole byly tak opravdu jediným fajn zpestřením volného času. A už během první jízdy jsme pochopili, že jsme se rozhodli skvěle – elektrokolo je úžasná věc!

Je mi jasné, že mají někteří lidé i předsudky, co se právě elektrokol týká – že je jízda bez námahy, není to ta „pravá cyklistika“… Ovšem, to, jak si „máknete“, je opravdu jen a jen na vás. :) Intenzitu pohonu motoru si vždy můžete volit, nebo ji dokonce i zcela vypnout. Takže věřte, že i na elektrokole se pěkně zapotíte, když budete chtít. ;)

Hlavní výhodou elektrokol bezesporu je to, že se můžete projet daleko a v nejrůznějším možném terénu. S elektrokolem vám mnohé limity odpadají – kopce, lesní cesty, projížďku po louce…to všechno hravě zvládnete!

My měli nedávno možnost s manželem otestovat elektrokola prestižní americké značky Cannondale a hned na úvod musím napsat, byl to fakt zážitek ze skvělé jízdy!

Kola, ale právě i elektrokola značky Cannondale nabízí v Brně exkluzivně obchod & eshop 4 KLUCI OD KOL. Právě o této prodejně jsem vám už několikrát psala, a to hlavně v souvislosti s pestrou nabídkou cyklistického oblečení a doplňků – v tomto ohledu tak široký sortiment v Brně jinde nenajdete!

Obchod & eshop 4 KLUCI OD KOL ovšem nabízí samozřejmě i kola a elektrokola, mimo to pak zajišťují i servis. A právě elektrokola Cannondale jsme doma testovali. Tato elektrokola jsou v prémiové kvalitě, vybavená vždy tím nejlepším motorem Bosch.

Pokud si chcete v ohledu elektrokola dopřát opravdu špičkovou kvalitu, rozhodně doporučuji právě elektrokola Cannondale. A ten zážitek z jízdy! Celkově je jízda velice pohodlná, díky odpružení rámu kola – kolo je tedy ideální i do terénu, kam byste se s běžným kolem vydali jen těžko.

Super je i vysoký dojezd, který je daný samozřejmě tím, jaký výkon motoru používáte. Ovšem dojezd může být až 160km, takže si můžete naplánovat opravdu dlouhý výlet! A není problém si ho samozřejmě i prodloužit – stačí si přibalit nabíječku s sebou, vejde se vám pohodlně i do batohu. ;)

Nám se na elektrokolách Cannondale jezdilo skvěle – vybrali jsme i členitější terén, kopce a kolo to zvládlo naprosto v pohodě.
Ano, elektrokola nejsou úplně levnou záležitostí, ale vyplatí se, protože jak píšu, možností, co na kole poznávat a zažít je mnohem víc. A mimo to, v obchodě 4 KLUCI OD KOL mají teď elektrokola Cannondale za zajímavé ceny – pro info, do budoucna budou tato kola mnohem dražší.

Kamennou prodejnu 4 KLUCI OD KOL najdete na adrese Brno, U Vlečky 5c.

ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / web, eshop
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / instagram
ODKAZ: 4 KLUCI OD KOL / facebook