První vánoční inspirace z obchůdku IvaDekor!

Vánoce se blíží! Nalaďte se prostřednictvím mého článku na vánoční atmosféru – mám pro vás velký fotoreport mnoha krásných novinkek – dekorací, doplňků…ve vánočním duchu z obchůdku IvaDekor. A nafotila jsem vám i celou řadu tipů na vánoční dárky pro vaše blízké! Je tu velký výběr bytového textilu, nádherné keramiky, českého porcelánů a také úžasně voňavých svíček… Inspirujte se!

Vánoční atmosféra v obchůdku IvaDekor má každoročně velké kouzlo…v tomto milém obchůdku je totiž opravdu obrovský výběr, ať už vánočních dekorací, doplňků, ale zároveň i dárků pro vaše blízké.

Zkrátka, rozhodně vám doporučuji se sem zajít teď podívat, určitě nebudete litovat – a také, věřím, že neodejdete s prázdnou.

Já jsem vám tu pro inspiraci spoustu krásných věcí nafotila – ať máte přehled! Co v obchůdku IvaDekor tedy aktuálně najdete?

Začnu u vánočních dekorací a doplňků – věřím, že si to doma mnozí také už ladíte do vánoční atmosféry. Sama vánoční dekorace miluji – nejrůznější figurky, postavy andělíčků, vánoční skřítky...

Přesně i tyto milé dekorace najdete v obchodě IvaDekor. Já tu pokaždé obdivuji nádherné anděly, mají je tu v mnoha stylech, velikostech i provedení.

Omrkněte zde i kouzelné lucerny – také vám doma vykouzlí hřejivou a útulnou atmosféru.

Krásné jsou i různé svícny, lampičky na svíčku…zkrátka, světélka k Vánocům neodmyslitelně patří! A samozřejmě také – svíčky!

Svíček tu mají opravdu pestrou škálu, od mnoha značek. Aktuálně je tu pestrá nabídka svíček oblíbené značky WoodWick – tyto svíčky mají překrásný design a jak jistě víte, při hoření vydávají zvuk praskajícího krbu.

Novou značkou nabízející rovněž svíčky je zde Bridgewater Candle Company. Tyto svíčky vydrží hořet opravdu velmi dlouho, krásně voní, mají hezké design…

…a v nabídce tu jsou i ryze vánoční vůně!

Tak a k inspiracím na dárečky! Ty v obchodě IvaDekor pořídíte také – a opravdu pro všechny blízké. V tomto obchodě koupíte i celou řadu funkčních věcí – třeba doplňky a potřeby do domácnosti, bytový textil…

Právě bytový textil je tu zastoupený už poměrně pestrou nabídkou krásných věcí, seženete zde třeba povlečení, nádherné deky – také ve vánočním designu, dekorační polštářky…

…ale také prostírání a ubrusy na stůl, zástěrky…

Zajímavostí v ohledu bytového textilu jsou pak polštářky, které svítí, nic podobného jsem nikde neviděla – a musím říct, má to něco do sebe!

Hezkým dárkem může být i porcelán – mně se tu moc líbí tradiční český porcelán v jednoduchém stylu. Je opravdu dokonalý!

Mimo to tu koupíte i porcelánové a keramické hrníčky – i v dárkových sadách, skleničky na víno…

…a nesmím zapomenout na oblíbené skleničky na prosecco z recyklovatelného plastu od německé značky Koziol! Mají tu i zcela nové motivy.

A na závěr můj tip, opět tu mají oblíbené hrající stromečky tradiční české výroby – Andělské zvonění! Letos navíc v krásném retro balení. Tento stromeček už k českým Vánocům neodmyslitelně patří!

Stavte se do obchůdku IvaDekor mrknout, udělejte si radost – a také svým blízkým, třeba právě na Vánoce! :)

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram