Představuji: nádherné wellness s příjemnou atmosférou v EFI SPA hotelu!

Před pár dny jsem měla možnost strávit moc příjemné dopoledne v nádherném wellness v hotelu EFI SPA, který najdete v Brně na nám. 28 října. Myslím, že stále málo lidí z Brna o tomto kouzelném wellness ví – což je rozhodně škoda. Ačkoliv se totiž toto wellness nachází v prostorách EFI SPA hotelu, je i přesto přístupné široké veřejnosti. Mezi hlavní benefity tohoto wellness patří skvělá poloha v centru Brna a hlavně, komfortní, soukromá atmosféra – kapacita tohoto wellness je 40 osob. Víc v následujícím článku.

POZOR – mám pro vás i slevový kód – COOLBRNOBLOG10 – sleva 10% se vztahuje na vstup do wellness a platí při rezervaci přes formulář na webu pod tímto odkazem, platnost kódu je do konce roku 2022!

O EFI SPA hotelu, respektive o zdejším wellness jsem již slyšela před delší dobou, kdy se hotel a s ním i spojené wellness otevřelo veřejnosti. Nicméně, násedovala období lockdownů, koronavirových omezení a pro návštěvu wellness rozhodně nebyl ten pravý prostor.

I z tohoto důvodu se nové wellness v EFI SPA hotelu nedostalo zatím tolik do povědomí lidí, což je opravdu velká škoda.

Já se do tohoto wellness zašla podívat před pár dny, strávila jsem tu moc příjemné dopoledne a zcela upřímně, vůbec se mi nechtělo odcházet. Ty prostory zde, naprostý klid, pohoda, navíc zcela bez lidí…to byl doslova balzám pro tělo i duši.

Toto wellness najdete v nově otevřeném (před koronavirovými omezeními) EFI SPA hotelu na nám. 28 října v Brně – tedy opravdu v centru města. Samotné prostory wellness pak najdete ve 4. patře. 

Čím je právě toto wellness centru výjimečné? Na mě opravdu zapůsobilo a troufám si tvrdit, že wellness centrum takového konceptu nemá v Brně obdoby.

Tím největším benefitem je rozhodně poklidná atmosféra. Pokud velká a přeplněná wellness centra nejsou nic pro vás, tak tady si to opravdu moc užijete. ;)

Prostory wellness jsou nádherné, nové a opět v něčem „tak trochu jiné“ – odpočívárna je totiž umístěna v několika patrech – můžete si zde jít lehnout až do nejvyššího patra, do věžičky a tady je skutečně dokonalá atmosféra!

V nejvýše položené odpočívárně jsou jen dvě lehátka a opravdu božský klid.

Místa, kde můžete relaxovat, je zde opravdu spoustu, stačí si jen vybrat. V hlavní části odpočívárny pak najdete i pultík, kde si můžete nalít vodu, udělat si čaj a je tu pro vás k dispozici i malé občerstvení – ovocná mísa.

Určitě vás budou zajímat také jednotlivé služby wellness. Je tu pro vás krásná vířivka s kapacitou 8 osob…

…přímo v místnosti s vířivkou je také zóna, kde si můžete lehnout.

Dále tu pak najdete dvě sauny, finskou a parní.

Sauny jsou opravdu prostorné, opět je v tomto případě kladen důraz na vaše maximální pohodlí a soukromí.

Pro ochlazení pak můžete využít buď ochlazovací vědra, nebo sprchy.

Zajímavostí tohoto wellness je pak i možnost kyslíkové terapie v hyperbarické komoře, která se nachází u recepce.

Terapie kyslíkem je skvělá pro celkovou regeneraci organismu, pro jeho pročištění – a je to i efektivní ozdravná terapie po prodělaném covidu.

Jak zmiňuji v úvodu, pokud chcete toto wellness navštívit, využijte i můj kód COOLBRNOBLOG10 – 
sleva 10% se vztahuje na vstup do wellness v EFI SPA Hotelu a platí při rezervaci přes formulář na webu pod tímto odkazem. Platnost kódu je do konce roku 2022!

EFI SPA hotel najdtete v Brně na nám. 28 října.

ODKAZ: EFI SPA HOTEL / web
ODKAZ: EFI SPA HOTEL / facebook
ODKAZ: EFI SPA HOTEL / instagram