Ideální čas na domácí spa!

Dopřejte si zasloužený relax a pohodu – a klidně i v domácím prostředí! Jak? Připravte si koupel, kterou si zpříjemníte luxusní péčí, koupelovými oleji, bohatou pěnou a třeba i voňavou, šumivou koulí do vody! Mám pro vás pár tipů, díky kterým si i doma vytvoříte to pravé „wellness“. A aktuální zimní období s nevlídným počasím si hřejivý relax přímo žádá, že? ;)

Věřte, také koupel si doma můžete vychutnat a užít si – třeba i jinak, než jste byli doposud zvyklí. Jak na to? Stačí si vybrat pár jedinečných produktů, díky kterým si lázeň vychutnáte mnoha smysly.

Existuje totiž tolik skvělých přísad do koupelí – a některé z nich vám představím i v následující článku.

Dopřejte pokožce zvláčnění a hydrataci! Vlivem chladného počasí pokožka těla více trpí, má tendenci k vysoušení, což jste si mnozí určitě všimli. Proto vsaďte na výživné a hydratační sprchové gely, nebo ještě lépe – oleje!

Já mám skvělou zkušenost s Bioderma Atoderm Sprchový Olej – je perfektní i pro děti a také na velmi suchou, či ekzematickou pokožku. Tento olej kůži nevysouší, naopak ji dodává výživu, hydrataci – a to i po dlouhou dobu po použití. 

Tento olej je zároveň hypoalergenní, takže pokud trpíte zvýšenou citlivostí kůže, je to super volba. Zároveň má i skvělé čistící vlastnosti.

Dopřejte si božsky voňavou lázeň s bohatou pěnou! Miluji různé nezvyklé vůně i textury koupelových přísad – jako je tomu i v případě antistresové pěny do koupele Organic Shop Body Desserts Candy Floss

Pěna má krémovou texturu, je v kelímku – stačí nabrat trochu prsty a rozmícháte ve vodě. Vznikne bohatá pěna a koupel se dokonale provoní jahodami, kokosem a růžovým grapefruitem. Je to doslova balzám pro smysly – ta vůně je přímo božská!

Pokud dáváte přednost klasickým „sprcháčům“ – i ty jde vybírat velmi zajímavé! Třeba jako je tento, rovněž od značky Organic Shop – Organic Mint & Lemongrass. Produkty, které jsou od této značky zkoušela, vždy skvěle voněly – a tento je toho rovněž důkazem.

Vůně je to nesmírně osvěžující a příjemná, ideální produkt i na rychlou ranní sprchu, kdy potřebujete osvěžit a „nakoupnout“.

A na závěr můj tip – doma jsme si teď moc oblíbili šumivé koule do koupele. Hlavně moje děti je milují! Koule lázeň perfektně provoní a vodu i zabarví, což děti moc baví.

Zkoušela jsem nyní šumivé koule od značky Greenum, boží je tato – Greenum Watermelon. Obsažené složky navíc zjemňují a hydratují pokožku.
Krásně voní i tato koule – Greenum Lavender – levandulová! 

Všechny výše uvedené produkt koupíte na Notino.cz.