Představuji: nový obchod se značkovou dětskou módou – ABOUT KIDS

Maminky – tento můj článek bude inspirací hlavně pro vás a vaše děti! V Brně je od září nově otevřený obchod s dětskou značkovou módou, jmenuje se About Kids a mají tu opravdu překrásné a hlavně, velmi kvalitní věci. Troufám si tvrdit, že obchod s takovou nabídkou nemá zatím v Brně konkurenci. Mrkněte a inspirujte se!
A POZOR – mám pro vás slevový kód „cool15“ – platí na eshopu www.about-kids.cz i v kamenné prodejně na vše (mimo věci ve slevě).

Věřím, že každá z nás, maminek, chce mít své děti hezky oblečené. A samozřejmě, asi všechny klademe také důraz na kvalitu dětských věcí – přece jen, toto oblečení musíme častěji prát a tak je důležité, aby vydrželo dlouho hezké.

I proto věřím, že vás osloví tento můj článek – chci vám totiž představit jednu zajímavou novinku – obchod About Kids, který je otevřený od tohoto září v Brně, na ulici Horova 9a.
K obchodu pak patří i eshop, kde můžete rovněž nakupovat – www.about-kids.cz.

Jak píši v úvodu, jedná se o obchod, kde pořídíte dětskou značkovou módu, a to od několika zajímavých brandů – některé budete jistě dobře znát. :)

Ve všech případech si majitelka obchodu zakládá na tom, aby zde nabízela věci špičkové kvality, takové, které vydrží i časté praní, nebo sušení v sušičce. Jistě máte zkušenosti, že dětské oblečení z mnoha obchodních řetězců právě kvalitu postrádá… Což je škoda – oblečení tak musíte kupovat častěji a ve finále do něj tak investuje i mnohem více peněz.

Zpátky k obchůdku About Kids!
Co se velikostí týká, pořídíte zde oblečení pro děti od 2 let věku do cca 16 let, a to jak pro kluky, tak pro holčičky. Pro holčičky je tu výběr neskutečný – mě zaujaly i dokonalé šaty pro slavnostní příležitosti od značky DAGA.

Však posuďte sami – šaty to jsou opravdu jedinečné!

Na výběr tu jsou věci od několika značek – ve všech případech se jedná o aktuální kolekce, které majitelka obchodu bere přímo od dodavatelů. Nutno také dodat, že jinde v Brně – a od těchto značek – dětské oblečení nekoupíte.

Pro kluky tu mají krásné oblečení od značky Timberland, jistě znáte…

Jednotlivé věci z kolekcí od Timberland jdou vzájemně výborně kombinovat. Mají tu super mikiny, trička, tepláky, ale i džíny!

Opravdu božské je oblečení od francouzské značky Billieblush! Hlavně bundy na holčičky – jedna hezčí, než druhá!

A zcela  upřímně – mít takovou bundu ve velikosti i pro sebe, vůbec bych se nezlobila. :)

Oblečení tu koupíte také od zmiňované polské značky Daga – tyto věci jsou opravdu ve špičkové kvalitě a také, v krásném designu.

Dalšími značkami jsou pak Pepe Jeans, Guess Kids, Pilguni…

A pozor – od ledna se tu můžeme těšit na velkou exkluzivitu – dětskou řadu Patrizia Pepe!

Oblečení je zde v porovnání s jinými eshopy, kde tyto dětské kousky také koupíte, za přijatelnější ceny, tak ať o tom víte.

A musím zmínit i možnost zakoupení vánočních dárkových poukazů! Určitě se do tohoto obchůdku zastavte – tak parádní věci pro děti si pozornost rozhodně zaslouží. ;)

A využít můžete i můj slevový kód „cool15“ – platí na eshopu www.about-kids.cz i v kamenné prodejně na vše (mimo věci ve slevě).

Obchod About Kids najdete na Horově 9a.

ODKAZ: ABOUT KIDS / web, eshop
ODKAZ: ABOUT KIDS / facebook
ODKAZ: ABOUT KIDS / instagram