První podzimní novinky v obchůdku IvaDekor

Pokud pravidelně sledujete můj blog, jistě víte, že vám přináším i inspiraci na zajímavé bytové doplňky, nábytek, nebo různé dekorace – které jsou v Brně dostupné. Právě co se dekorací týká, je mou až srdcovou záležitostí obchůdek IvaDekor na Horové, mají tu neskutečný výběr – a k tomu je zárukou milý a ochotný přístup majitelů, což také nebývá v mnohých obchodech samozřejmostí. Nedávno jsem se sem zastavila omrknout novinky – třeba už i laděné do podzimní nálady. Nafotila jsem je – pro vaši inspiraci! Tady je moje reportáž! :)

O obchůdku IvaDekor vám tu píšu často, protože si to opravdu zaslouží – i já sem chodím moc ráda a pokaždé obdivuji poklady, které tu najdu!
Obchod IvaDekor je skutečně přímo obrovský – a věřte, ať už hledáte doplněk k sobě domů, nebo třeba hezký dáreček pro někoho blízkého, rozhodně si tu vyberete.

Neustále tu jsou také nejrůznější novinky, třeba milé figurky, které symbolizují něco hezkého – andělíčci, baletky, sošky miminek, nebo i roztomilí plyšoví medvídci, kteří mohou sloužit jako hračka, nebo i jako dekorace – třeba do dětského pokojíčku.

Moc se mi líbí i různé závěsné dekorace, lapače snů, zvonkohry, nebo i úžasné kousky, které si můžete dát na zahradu, terasu, nebo balkon…

Vůbec – právě pro venkovní použití mě zaujaly domečky pro ptáčky, nebo datlové, které lze pověsit na stromy, sloupy – vypadají jako živí! :) A co teprve tyto závěsné balóny – taky jedinečné, že?

Veliký výběr je tu i svíček – oblíbené značky Yankee Candle, nebo WoodWick – tyto svíčky vydávají při hoření zvuk praskajícího krbu.

Za pozornost stojí třeba i krásné a originální hodiny:

Sympatický obchůdek, že? Bude se vám to zde také líbit, to mi můžete věřit… :)

Na mnoho dalších fotek mrkněte i do fotogalerie! :)

Obchod IvaDekor najdete v Brně na ulici Horova 16.

IvaDekor ovšem provozuje i eshop – viz odkaz níže.

ODKAZ: IVADEKOR / web, eshop
ODKAZ: IVADEKOR / facebook

ODKAZ: IVADEKOR / instagram