Podzimní kolekce v obuvi Tezyo!

Pomalu, ale jistě, je tady! Kdo? No přece podzim! A s ním i novinky v obchodech, podzimní kolekce a řeknu vám, sama jsem zvědavá, jaké trendy nám letošní podzim naservíruje. Ať už v ohledu oblečení, nebo třeba obuvi! A právě na botičky je zaměřená i moje dnešní reportáž! V obuvi Tezyo, kam sama ráda chodím, jsou totiž už první vlaštovky z podzimní kolekce a myslím, že rozhodně stojí za představení… ;)

Upřímně, řeknu vám, že s příchodem každé nové sezóny jsem moc zvědavá, jaké novinky a módní trendy najdu v obchodech. Každé období s sebou přináší vlastní styl, oblíbené barvy, střihy – a to se týká jak oblečení, tak i obuvi.

A právě na první podzimní novinky v ohledu botiček jsem se zaměřila tentokrát, protože jsem v obuvi Teyzo objevila spoustu krásných kousků z podzimní řady – a stojí za pozornost! Takže – pokud si chcete udělat radost hezkými botičkami, hned ze startu podzimu, čtěte dál, věřím, že najdete inspiraci!

Tezyo je „multibrandový obchod“, to znamená, že zde najdete boty od celé řady značek – mnohé budete jistě dobře znát. Široká nabídka různých značek také zaručuje skutečně pestrý výběr, pro kohokoliv – v Tezyu koupíte boty pro naprosto všechny příležitosti – pro běžné, denní nošení, pro slavnostní chvíle, ale hezké tu mají i sportovní boty, tenisky a pozor, dámy, absolutně boží tu mají i kabelky!

Boty v Tezyu koupíme jak my, ženy, tak i muži – pro ty tu mají taky super výběr – a také, hezké botičky tu seženete i pro dětičky!

Zpátky ale k nové podzimní kolekci – pro nás, ženy. V jakém duchu a stylu se nese?
Název kolekce je Real Glam – Imperfect, chce poukázat na to, že nic na světě není dokonalé – ani lidé, věci, oblečení, okamžiky.

Koncept se zaměřuje na to, že se nemáme těmito nedokonalostmi zaobírat a naopak, ukazuje, že tyto malé chyby a nehody dodávají kouzlo a šarm našemu životnímu stylu.

V kolekci najdete opravdu krásné kousky, mě nejvíc zaujaly ty v metalickém stylu – stanou se rozhodně tou velice zajímavou častí vašeho outfitu.

Hitem podzimní sezóny budou i boty s masivní a výraznou podrážkou, na šněrování – které se nebojte nosit jak ke kalhotům, tak i k sukni.

Zajímavé jsou i boty s kožešinovými aplikacemi…

…nebo dalším, zajímavým zdobením!

Krásné boty z nové kolekce jsou i pro slavnostní příležitosti – využijete třeba na blížící se večírkovou a plesovou sezónu!

Jak se vám nová kolekce z Tezya líbí? Vybrali byste si? Já rozhodně ano! :)

Obchod TEZYO najdete v brněnské Olympii a pokud si plánujete udělat výlet do Prahy, tak Tezyo je i na Chodově. ;)

Spoustu fotek aktuální nabídky si prohlédněte také ve fotogalerii… ;)

ODKAZ: TEZYO / facebook