Proč při výběru šperku zvolit růžové zlato?

Sháníte nové prsteny či jiné šperky? Líbí se vám jemné tóny a rose gold je vaše oblíbená barva? To byste pak rozhodně měli dát šanci růžovému zlatu. Nejenom, že se skvěle hodí ke všemu, ale je také kvalitní a bude vám dělat společnost již napořád.

Kvalitní, jemné a elegantní šperky

Bílé a žluté zlato je klasikou, ale pokud máte rádi změnu, vyzkoušejte zlato růžové. Prsteny, náušnice i náhrdelníky z růžového zlata jsou jemné, elegantní a vhodné ke každému tónu pleti. Růžovou barvu šperkům propůjčuje příměs mědi, která je do zlata přidána. Protože jak zlato, tak i měď, jsou velmi kvalitními a odolnými kovy, jejich kombinací vznikají unikátní šperky, které vydrží spoustu let.

Oblíbené je růžové zlato i u zásnubních prstenů

Růžové zlato se stává velmi populárním také u snoubenců. Zásnubní prsteny v růžových tónech jsou vhodné zejména pro ženy, které si nepotrpí na klasické zlato. V kombinaci s drahými kameny a nápaditými tvary vznikají ze zásnubních prstenů z růžového zlata naprosté skvosty.

Barva rose gold slaví velký boom, využijte toho

Růžové zlato se stalo populárním také díky módním trendům. Chytré telefony, hodinky, boty, oblečení, ale také bytové doplňky v barvě rose gold zažívají v posledních letech boom. Proč toho tedy nevyužít a nepořídit si šperky z růžového zlata? Prsteny, náušnice, náramky a řetízky vám tak budou ladit k outfitu, telefonu a třeba i hodinkám. Rose gold navíc perfektně ladí s pletí a díky své jemnosti a elegantnímu vzhledu se hodí ke všem příležitostem.

Pořiďte si kvalitní šperky v jemných tónech růžové. Zlato je trvanlivým a kvalitním materiálem, který nepodléhá okolním vlivům a stále si udržuje lesk a barvu. Z růžového zlata se vyrábí vše, od zásnubních prstenů počínaje a náušnicemi konče. Dejte mu šanci i vy. Nebudete toho litovat.

 

Zdroj obrázku: 3djewelry / Shutterstock.com