Představuji: Petru Nedbálkovou – osobního kouče a mentora

Pojmy „osobní kouč“, nebo „mentor“ jsou pro celou řadu z nás stále poměrně neznámé – mnoho lidí neví, co přesně osobní kouč, nebo mentor nabízí… Upřímně, já sama jsem z této oblasti doposud neměla mnoho zkušeností, ani informací. Až mě oslovila Petra Nedbálková, která působí právě jako koučka a mentorka. S Petrou jsem se sešla, pobavily jsme se o tom, co přesně veřejnosti nabízí a v čem dokáže pomoci. Mimo to, zpracovala jsem s Petřinou pomocí jedno téma ze svého života, se kterým si sama moc nevím rady. Díky Petře, jejím radám, postupům, vhodně kladeným otázkám…jsem se dokázala zorientovat a východisko najít. Věřte, kouč, nebo mentor vám mohou opravdu zásadně pomoci – vyřešit problém, ze kterého nevidíte cestu, dokáží vás nasměrovat v otázce rozhodování, můžete se jim svěřit se svým trápením, se kterým potřebujete poradit. Čas, který s koučem strávíte, je nesmírně osvobozující, příjemný… Zkrátka, je rozhodně dobré o někom, jako je dobrý kouč, nebo mentor vědět – opravdu se vám totiž v životě mohou hodit!

Věřím, že se asi každý z vás dostal v životě do situací, které byly náročné psychicky zvládat. Někdy si zkrátka nevíme rady, jak problémy řešit, jakou životní cestou se vydat, jak se správně rozhodnout – v náš prospěch a zároveň i ve prospěch lidí, na kterých nám záleží.
Tyto situace mohou mít nejrůznější původy, důvody… Může se jednat třeba o pracovní vyhoření, komplikované rodinné vztahy, vztah k sobě samému, různá traumata – třeba z dětství, fóbie, obavy o budoucnost…

Však to asi sami dobře znáte. Říká se, „život není peříčko“ a toto rčení je rozhodně velmi pravdivé. Život není po celou dobu jen zalitý sluncem a každý z nás občas řeší různé problémy a obtíže. Když se nad tím zamyslíte – co uděláte, když se do takové nepříjemné situace dostanete?
Asi nejlepší je vždy svěřit se někomu, ke komu máme důvěru a jehož názoru si ceníme. To, že máme vůbec možnost něco takového někomu říct, to je opravdu až výhra… Ať už je daný člověk někdo z rodiny, nebo dobrý kamarád.

Ale, jak mi asi dáte za pravdu, každý z nás se i v tomto směru občas spálí – kamarád vás zradí, vaše tajemství někomu řekne, rodinný příslušník vám zase není schopen objektivně poradit, protože vám nechce ublížit… Ale vy přece objektivní názor potřebujete slyšet.

A přesně pro takové situace je ideální právě osobní kouč. Je připraven vyslechnout vás, téma s vámi zpracovávat, řešit, klade vám vhodné dotazy, které vás nasměrují k výchozímu řešení. Mentor vám pak navíc pak poskytne cenné rady, které vám mohou zásadně pomoci.

Mentor, kouč, je vlastně člověk, kterému se můžete bez obav svěřit – vše je 100% anonymní. Můžete s ním řešit váš jakýkoliv problém, otázku, který vás trápí. Díky objektivnímu názoru nezaujatého člověka, jakým kouč i mentor jsou, získáte nadhled, pomoc a řešení.

Přesně tyto služby, tedy kouče i mentora, nabízí právě Petra Nedbálková, která působí v Brně – je možné si s ní domluvit schůzku na některém z terapeutických pracovišť, na kterých Petra působí. Petra má akreditaci z oboru kouč i mentor, má tedy veškeré potřebné znalosti, zkušenosti a hlavně, také bohatou praxi. Navíc, je nesmírně milá, empatická a je vidět, že ji její práce baví a naplňuje.

Sama jsem u Petry strávila krásné dvě hodinky, kdy jsem se jí svěřila také s mým problémem. Pobavily jsme se o tom, z čeho by mohl pramenit a jak jej řešit. Díky vhodně kladeným otázkám se člověk dokáže zamyslet i nad tím, co by ho jinak vůbec nenapadlo. Samotnou mě pak překvapilo, jak je řešení mého problému v zásadě snadné.

Na každého z klientů si Petra nechává skutečně velký prostor. Bere maximálně 1 – 2 klienty denně, takže máte zaručený dostatek času. Kouč vám doporučí i témata, nad kterými přemýšlet doma – coby vaše „domácí úkoly“.

K Petře Nedbálkové se můžete objednat prostřednictvím telefonu či smskou na 775647515, po mailu na petra.nedbalkova@gmail.com anebo přes messenger na FB stránce: Klid duše / Peace of Soul.

Cena za 60 minutovou konzultaci je 1500 Kč. V případě zakoupení balíčku se 3 konzultacemi je cena 1350 Kč za 60 min, s 5 konzultacemi 1200 Kč za 60 min. 

Co jsem u Petry byla, pochopila jsem, co přesně kouč a mentor nabízí, jsem velice ráda, že o někom takovém vím – kdo mi pomůže z mých problémů a obtíží. Objektivně, anonymně, s maximální pozorností a zájmem mi pomoci.

ODKAZ: KLID DUŠE / facebook

Fotky byly pořízeny v terapeutické místnosti v centru Cesta integrity (v Jundrově).