Inspirace pro milovníky tetování & piercingu – nový salon VEAN v Brně

Kdo mě zná tak ví, že jsem velký příznivce tetování, na těle už mám celou řadu „kérek“ – kdy každá z nich má pro mě nějaký význam, mám k ní vztah, vzpomínky… Tetování je pro mě i určitým sebevyjádřením, zkrátka, tento druh umění je mi osobně blízký. I proto na mém blogu má právě inspirace na tetování své místo – chci vám totiž představit zbrusu nový salon ze sítě VEAN, který najdete v Brně, na Cejlu 18. Právě zde působí celá řada skvělých tatérů, kdy každý má svůj vlastní styl.  Mimo to, v tomto salonu vám udělají i piercing a dokonce i tetování laserově odstraňují. Sama se sem brzy na tetování chystám, byla jsem se podívat i na „Open Day“, seznámila jsem se s tatéry zde a mám pro vás reportáž. Pokud nad tetováním uvažujete, věřím, že právě v tomto salonu budete moc spokojení!

Je mi jasné, že tetování je něco, co neosloví úplně každého. Ale i tak, právě toto umění má po celém světě obrovské množství fanoušků a příznivců a já mezi ně rozhodně patřím. Své první tetování jsem si pořídila relativně v pozdním věku, až před 30. rokem a rozhodně toho nelituji.
A ano, platí i dobře známé pravidlo, že jakmile s tetováním jednou začnete, budete pokračovat… :) Je to i můj případ, nad novou „kérkou“ přemýšlím a i proto jsem se zašla podívat a seznámit se do zbrusu nového tetovacího salonu VEAN, který je pár dnů otevřený v Brně, na Cejlu 18.

Brněnský salon VEAN je součástí celosvětové sítě VEAN, která vznikla na Ukrajině, konkrétně ve městě Cherson. Přímo na Ukrajině je celkem 43 poboček této sítě, další pak jsou v Polsku, Maďarsku, nebo v Německu.

Vůbec první pobočka sítě VEAN v ČR je pak právě zmiňovaná brněnská, ovšem brzy se plánuje otevření pobočky pražské.

V salonu VEAN v Brně se zaměřují v první řadě na tetování, ale dělají tu i piercingy a také, tetování laserově odstraňují, což je mimochodem také žádaná služba.

V brněnském salonu VEAN působí na stálo celkem 5 tatérů, Češi i Ukrajinci. Každý z těchto tatérů má svůj specifický styl – takže, pokud toužíte po tetování v jakémkoliv duchu, rozhodně vám tu vyjdou vstříc. Mimo to v salonu působí i různí hostující tatéři.

Ke každému z klientů tu přistupují velmi individuálně, před samotným tetováním má klient konzultaci zdarma, kde se s tatérem pobaví o tom, jakou „kérku“ a v jakém stylu by chtěl. Tatér pak každému z klientů připraví vlastní návrh, přesně na míru.

Po tetování je pak s vámi tatér opět v kontaktu, zeptá se vás na průběh hojení a eventuelní opravy, což je také super přístup.

Mimo to, v brněnském salonu VEAN se konají i různé workshopy a školení – učí zde i budoucí tatéry jak správně tetovat, kdy tito tatéři dostanou i certifikát.

Sama se právě do salonu VEAN chystám, jednak na korekci a pak si tu také nechám vytvořit nějaké nové tetování. O tom vám ale ještě určitě napíšu. Tak pokud hledáte v Brně opravdu šikovné tatéry, kteří vyjdou maximálně vstříc vašim požadavkům, zkuste to právě zde!

Salon VEAN najdete na Cejlu 18.

ODKAZ: VEAN / web
ODKAZ: VEAN / facebook
ODKAZ: VEAN / instagram