Pro pány – inspirace na krásné boty!

Pánové! Stále častěji mi na blogu píšete, že byste ocenili více tipů, inspirace a článků také pro vás! Což mě samozřejmě těší, a proto budu pro vás připravovat více témat – která by pro vás, muže, mohla být přínosem. Není to tak dávno, kdy mi od jednoho z vás přišel dotaz „kam v Brně pro kvalitní kožené boty“. S odpovědí jsem neváhala – určitě do obchodu Wojas ve Vaňkovce. A protože myslím, že by se vám právě tyto boty mohly líbit – nedávno jsem je nafotila, ať vidíte tu parádu hned a na vlastní oči… :)

Zcela narovinu, co se týká trendů v oblasti pánské obuvi, nejsem žádný velký „odborník“. Ovšem, řekla bych, že dokážu poznat to, co má vkus, styl a kvalitní zpracování. A přesně takové jsou i boty Wojas.

Wojas je polská značka obuvi, s opravdu dlouholetou tradicí. V současné době právě tento brand patří k největším a nejvíce ceněným polským výrobcům obuvi.

Tato značka si mé sympatie získala už dávno, když jsem do obchodu, který najdete v brněnské Galerii Vaňkovka, zašla poprvé. Důvodů je mnoho. Boty Wojas jsou, bez rozdílu, všechny kožené. A jak je všeobecně známé, kožené boty jsou zkrátka lepší – dokonale se přizpůsobí tvaru nohy, jsou pohodlnější, více vydrží…

Boty Wojas se v každé velikosti šijí v limitovaném počtu kusů. Co to pro nás znamená? Alespoň tu špetku originality a výjimečnosti, po které všechny přece toužíme… Opravdu, zkrátka si můžete být jistí, že stejně obuté lidi na ulicích moc často potkávat nebudete.

Kromě toho, že jsou opravdu kvalitní a do posledníhé detailu poctivě zpracované, jsou boty Wojas krásné – což je také zásadní skutečnost. :) A hezké botičky si tu vybereme nejenom my, ženy, ale také pánové.

A jak vypadá tedy aktuálně pánská kolekce v obchově Wojas? 
Vybrala jsem tu pro vás pár zajímavých kousků, které jsem nafotila – pánové, tyto botky vám budou zkrátka rozhodně slušet! Fotky si můžete prohlédnout právě v článku, nebo také ve fotogalerii.

 

Obchod Wojas najdete v Brně v Galerii Vaňkovka.

ODKAZ: WOJAS / web
ODKAZ: WOJAS / facebook