Předvánoční atmosféra v restauraci Re.SET v areálu Nové Zbrojovky & novinky – těšit se tu můžete i na kluziště!

Hledáte příjemnou restauraci s poklidnou atmosférou v Brně – Židenicích, kde navíc opravdu moc dobře vaří? Zajeďte si do areálu Nové Zbrojovky, právě zde najdete totiž restauraci Re.SET! Já tu byla na obědě již několikrát a můžu potvrdit, že jídlo mají přímo luxusní. ;) Mimo to, dáte si tu domácí dezerty, studené bistro – chlebíčky, plněné bagety… A nyní před Vánoci samozřejmě i teplé nápoje na zahřátí. Navíc, okolí je zde krásné, můžete vyrazit s dětmi na procházku, mimochodem, hned vedle restaurace je pro děti i fajn hřiště. V nejbližší době se tu můžete těšit na zvěřinovou nabídku, nebo na kluziště pro veřejnost!

Nová Zbrojovka získala svou zcela novou podobu, to jste věřím už mnozí jistě postřehli. Ovšem stále celá řada lidí neví, že areál Nové Zbrojovky je přístupný také veřejnosti – přes léto tu můžete využívat sportoviště, je tu krásné hřiště pro děti a mimo to, právě i zmiňovaná restaurace Re.SET.

O restauraci Re.SET jsem vám tu už párkrát psala – zkrátka, je dobré o tomto místě vědět. :) Ať se sem zastavíte kdykoliv během dne, můžete si dát něco dobrého, vaří tu opravdu skvěle – potvrzuji z vlastní zkušenosti.

Do Re.SET Caffe (spodní část restaurace, která funguje jako kavárna a bistro), se nyní můžete nově stavit i o víkendu! Provoz kavárny o víkendu tak nahradil venkovní Re.SET Point, který se využíval během hezkého počasí.

Aktuální otevírací doba restarace & kavárny Re.SET je po – pá: 8.00 – 18:00, so – ne: 13:00 – 18:00.

Restaurace & kavárna Re.SET funguje od rána, kdy se sem můžete stavit na dobrou snídani. V nabídce jsou klasická a oblíbená snídaňová jídla, mezi která určitě patří míchaná vajíčka, anglické snídaně…

Určitě tu ochutnejte domácí buchty, koláče a zákusky – vše je vlastní výroby. Stejně tak i chlebíčky, nebo plněné bagetky – ty jsou v nabídce po celý den.
Restaurace má také vlastní cukrářku, která vše připravuje přímo pro tento podnik.

Aktuálně tu nechybí i oblíbené „zimní nápoje“ na zahřátí – třeba punč, svařené víno, nebo horká čokoláda.

POZOR – novinou je zde i čepované pivo!

V době obědů pak můžete v horní části restaurace navštívit kantýnu – denně zde vaří několik jídel, polévku, je zde i salátový bar – a sama můžu potvrdit, vaří opravdu moc dobře!

Mimochodem, právě tato restaurace je díky svým prostorným a příjemným prostorám ideální také pro realizaci různých večírků, oslav, či firemních akcí. A právě v aktuálním období mnozí hledáte vhodné místo – třeba na vánoční večírek. Zkusit to můžete třeba právě zde!

Jak zmiňuji v úvodu, těšit se tu můžete také na zvěřinové speciality, a to od 8. do 10. prosince.

Opravdu skvělou novinkou je pak veřejné kluziště, které se v areálu otevře již brzy, a to od 18. prosince. Bruslení se zde plánuje až do 20. února, určitě vám pak napíšu víc, zajdu si sem zabruslit. :) Vedle kluziště pak bude otevřený opět re.Set point – dáte si tu občerstvení, svařák, punč na zahřátí, kávu. Určitě se na kluziště zastavte!

Zajímavou aktualitou pak je, že se areál Nové Zbrojovky stane v únoru, od 4. do 20. února, dějištěm Olympijského festivalu (více ZDE). Olympijský festival nabídne více než deset zimních sportů. Nebude chybět curling, snowpark, skokanský můstek, nebo běžkařská a bruslařská dráha.

Tak si sem určitě udělejte cestu, nebudete litovat! :)

Areál Nové Zbrojovky a restauraci Re.SET najdete v Židenicích na Lazaretní 925/9.

ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / web
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / facebook
ODKAZ: RESTAURACE RE.SET / instagram