Inspirace na vánoční dárky (nejen) pro děti – z eshopu Starwalker.cz

Určitě všichni touto dobou hledáte a sháníte vánoční dárky – a vybíráte takové, kterými své blízké potěšíte. Mám pro vás dnes tip – právě na skvělé dárky, a to nejen pro děti! Nedávno jsem vám na sociálních sítích svého blogu představila eshop www.starwalker.cz, kde nabízí elektrické koloběžky, elektrické longboardy a také hoverboardy… Tyto jedinečné „hračky“ musí bavit zaručeně každého, děti i dospělé! Víc v následujícím článku…

Vybrat vhodný dárek pro své blízké, to často není jen tak – v tom mi dáte jistě mnozí za pravdu. Proto věřím, že vás inspiruje i můj článek – třeba díky němu objevíte ideální a vhodný dárek, pro děti, partnera…

Nedávno jsem vám psala o eshopu www.starwalker.cz – jedná se o českou rodinnou firmu, která nabízí poměrně specifické zboží, na které v běžných obchodech skutečně nenarazíte. O co přesně se jedná?

Na tomto eshopu nabízí tři základní kategorie zboží – elektrické koloběžky, elektrické longboardy a také hoverboady. Jedná se o vybavení, které baví všechny aktivní lidi a hlavně, děti! Doma mám dva syny, kteří přesně tento typ vybavení milují. A věřím, že v mnoha rodinách tomu bude podobně – proto, co třeba něco takového pro děti jako vánoční dárek? Věřím, že by byly nadšené!

Elektrické koloběžky – určitě znáte, nebo jste o nich minimálně slyšeli. Výhodou koloběžek, a to i těch elektrických, je skladnost, nízká hmotnost a také fakt, že jsou bezpečné. Mohou na nich jezdit i děti.

Eshop Starwalker nabízí jak elektrické koloběžky určené pro děti, tak i pro dospělé. Jsou kvalitní, mají skvělé jízdní vlastnosti a také jsou cenově dostupné!

Elektrická koloběžka může být mimochodem fajn „přibližovadlem“ třeba i v rámci města, kdy se potřebujete rychle přesouvat a neřešit parkování.

Dále na eshopu Starwalker nabízí elektrické longboardy – jízda na longboardu je skvělou zábavou sama o sobě! A o to víc, když máte elektrický „pohon“.

Navíc, dálkové ovládání propojené přes bluetooth vám umožňuje korigovat rychlost a brzdit. Elektrické longboardy opět nabízí jak pro dospělé, tak i pro děti.

Zároveň na tomto eshopu koupíte i hoverboardy, jsou skvělou zábavou, hlavně pro děti! Moji kluci je také přímo milují. :)

Inspirujte se – co právě takový vánoční dárek? Určitě překvapíte a uděláte velkou radost. :)

ODKAZ: STARWALKER / web, eshop
ODKAZ: STARWALKER / facebook
ODKAZ: STARWALKER / instagram