Novinka v centru leteckých simulátorů BUĎ PILOT a tipy na vánoční dárky!

Určitě mnozí víte, že v Brně, konkrétně na Úvoze, najdete centrum leteckých simulátorů Buď Pilot, které je skutečným unikátem, a to i v rámci celé naší země. Vyzkoušet zde totiž můžete nyní už celkem pět simulátorů letadel! Nedávno zde uvedli do provozu i zajímavou novinku, simulátor legendární německé druhoválečné stíhačky Messerschmitt Bf 109. Před pár dny jsme se synem byli simulátory vyzkoušet a můžu potvrdit, je to opravdu nevšední zážitek! Mimochodem, dárkové poukazy do centra simulátorů Buď Pilot jsou i skvělým tipem na originální vánoční dárek. Čtěte dál!

Centrum leteckých simulátorů BUĎ  PILOT je skutečným unikátem! Najdete zde nyní už celkem 5 leteckých simulátorů, ve kterých se můžete “proletět”! A simulátory to jsou dokonalé, věrohodné, naprosto autentické. Zkrátka, buďte si jisti, že když do takového simulátoru usednete a odstartujete, neuvěříte, že nejste ve vzduchu.

Vyzkoušet tu můžete simulátory Boeingu 737MAX a také stíhačky F-16. A to není vše!
Dalšími simulátory jsou pak technicky dokonalé stíhačka F-18 a legendární letoun z 2. světové války jménem SPITFIRE!

Unikátní novinkou je zde pak zmiňovaný simulátor německé legendární stíhačky Messerschmitt Bf 109.  Na tomto stroji létala největší esa německé říše během 2. světové války a jedná se o nejvíce vyráběný stíhací letou na světě – dohromady jich bylo vyrobeno přes 33 000.  

Simulátor tohoto letounu v centru Buď Pilot je naprosto věrnou replikou, a to jak v ohledu rozměrů, tak i co se týká letových vlastností a výzbroje.

Můžete se těšit na různorodé mise s leteckými souboji, přepadení bombardérů nebo útok na leteckou základnu. Unikátní je taky propojení s druhým kokpitem letounu Spitfire ve stejné místnosti, díky kterému můžete porovnat své bojové umění s kamarády nebo kolegy.

Ovšem i další simulátory zde stojí za pozornost, zajímavostí je zde třeba také program stíhaček F16 a F18 proti sobě!

Naprosto dokonalý je zmiňovaný simulátor stíhačky F-18 – kokpit je kompletní a ve všech rozměrech odpovídá originálu. Simulátor obsahuje i funkční HUD displej, výhled z kokpitu je pak velice realistický, pomocí projekce na speciální kopuli (nikde jinde v ČR ji nenajdete).

Velmi oblíbeným simulátorem je zde Boeing 737MAX. I zde je zážitek z “letu” naprosto věrohodný, vizualizace je ve 3x FullHD rozlišení promítaná na válcovou projekční plochu se zorným úhlem 220 stupňů. V databázi se můžete proletět z letišť celého světa. Simulátor vám může nasimulovat i nejrůznější počasí, což je také jedinečná zkušenost. Letět tak lze během deště, sněžení, nebo dokonce i za bouřky.

Zpátky ale k tipům na vánoční dárek – centrum Buď Pilot nabízí i dárkové poukazy, můžete vybrat buď konkrétní letecký program, nebo volný poukaz, kdy si obdarovaný vybere takový program, který ho nejvíc zaujal. 

Poukazy mají navíc stále prodlouženou platnost 11 měsíců. 
Poukazy jsou k dostání přímo na webu Buď Pilot, nebo je můžete zakoupit také každý den v cukrárně Cukrové nebe v centru Brna (Orlí 516/20).

Simulátorové centum BUĎ PILOT najdete v Brně, na adrese Úvoz 447/120.

ODKAZ: BUĎ PILOT / web
ODKAZ: BUĎ PILOT / facebook
ODKAZ: BUĎ PILOT / instagram