Představuji: unikátní showroom & kavárnu Šolc Design Cafe

V Brně se před pár dny otevřelo jedno velmi zajímavé a unikátní místo, které si rozhodně zaslouší větší pozornost! Jedná se o designový showroom a kavárnu Šolc Design Cafe, kterou najdete na ulici Jarmily Kurandové 121/8. Tento prostor slouží jednak jako příjemné místo pro schůzky, setkávání s obchodními partnery a pro posezení s dobrou kávou, ale i coby showroom, kde si můžete prohlédnout a vybrat designové stěrky na stěny, bytové dekorace a doplňky, nebo třeba osvětlení a ozvučení prostor. Víc v mém dnešním článku! ;)

Troufám si tvrdit, že podobný koncept prostor nemá v Brně obdoby. Showroom & kavárna Šolc Design Cafe je skutečně designovým a hlavně, víceúčelovým místem, které má co nabídnout.

Šolc Design Cafe je v první řadě showroom, kde si můžete prohlédnout zajímavé a jedinečné stěrky na stěny, bytové doplňky a dekorace, netypické a výjimečné osvětlení a ozvučení prostor. Co je ovšem zásadní, vše tu uvidíte ve své reálné funkci, což je pro mnoho showroomu netypické.

Třeba právě designové stěrky si prohlédnete přímo na zdech, na velké ploše, ve vzájemných kombinacích a také, ve spojení se stylovým nábytkem a dalšími jedinečnými bytovými doplňky, včetně využití skla a skleněných ploch do interiéru.

Díky tomuto pojetí showroomu tak nebudete mít problém si představit, jak by dané prvky mohly vypadat ve využití právě ve vašem interiéru.

Showroom a kavárna Šolc Desing Cafe představuje několik zajímavých značek, které zde prezentují vysoce kvalitní a designové vybavení interiéru. Je možné si tu všechno vybrat, prohlédnout – kromě prvků, které jsou přímou součástí tohoto unikátního prostoru, tu je k dispozici celá řada dalších vzorků – zejména stěrek na stěny.

Navíc, zajistí vám tu i kompletní návrh a následnou realizaci přesně dle potřeb a požadavků.

Za pozornost pak stojí i jedinečné dekorace a bytové doplňky, zejména kusový nábytek – konferenční stolky, stoly, židle…vyrobené z exotických dřevin, nebo kamenin. Pro zajímavost – designově naprosto vyladěné jsou tu i toalety, kde uvidíte nejen stylové stěrkové stěny, ale třeba i pisoár vyrobený z onyxu. :)

Klienti, ale zároveň i všichni, kdo si rádi naplánují schůzku, nebo obchodní jednání v jedinečných prostorách, si tu mohou vychutnat dobrou kávu, nabídku dalších nápojů, ale i dezerty, nebo další občerstvení, které do showroomu a kavárny dodávají kvalitní dodavatelé, kteří vše připravují z nejlepších surovin.

Celý prostor je navíc prakticky rozdělen do několika části, kdy je možné zde například zrealizovat obchodní jednání s partnery, nerušeně a v oddělené části. Samozřejmostí je pak připojení k wifi a také možnost využití propojení PC s velkoplošnou televizí.

Prostor je také možné si pronajmout, ať už za účelem právě obchodního jednání, nebo jakékoliv jiné, soukromé či firemní akce, oslavy… Výhodou je pak i možnost parkování přímo před showroomem & kavárnou.

Osobně jsem toto unikátní místo navštívila, abych si ho prohlédla a musím uznat, že opravdu stojí za pozornost. Ať už hledáte příjemný a stylový prostor pro obchodní jednání s partnery „mimo kancelář“, sháníte inspiraci pro váš interiér, nebo si chcete vychutnat kávu, nápoje a domácí speciality v krásném prostředí…věřte, že se tu budete cítit příjemně. ;)

Showroom & kavárnu Šolc Design Cafe najdete na ulici Jarmily Kurandové 121/8.

Na více fotek se podívejte také do fotogalerie! :)

ODKAZ: ŠOLC DESIGN CAFE / web
ODKAZ: ŠOLC DESIGN CAFE / facebook
ODKAZ: ŠOLC DESIGN CADE / instagram