Představuji: svatební salon La Queen v Boskovicích

Je pro vás téma svatby aktuální – sháníte vy, nebo třeba i někdo ve vašem okolí krásné svatební šaty? Pak věřím, že oceníte můj následující článek – chci vám totiž představit svatební salon La Queen, který najdete v Boskovicích. Mají tu pestrou nabídku jedinečných svatebních šatů, za zmínku pak stojí i šaty společenské. A mimo to, v salonu je i kadeřnický a nehtový salon – o nevěsty (a nejen o ty)  tu pečují v mnoha směrech! Super je i jejich služba „nevěsta na klíč“, kdy se v den svatby o nevěstu postarají – učešou ji i nalíčí! Víc v mé reportáži se spoustou fotek úžasných svatebních šatů…

Kdykoliv si zkouším svatební šaty, tak až lituji, že se mě svatba už netýká… Nabídka svatebních šatů je totiž v mnoha salonech doslova božská! A je to i případ svatebního salonu La Queen, ten najdete v Boskovicích na Sokolské 38. A právě i tento salon vám chci představit ve svém článku.

Nevěsty, proč si půjčit (nebo i koupit) svatební šaty právě v tomto salonu?

Důvodů je celá řada – tím hlavním je samozřejmě pestrý výběr mnoha jedinečných svatebních šatů! Šaty tu mají od dvou značek, od Agnes Bridal a také od ukrajinské značky Merry Me – tyto šaty jsou úžasné! Stylově jsou více zdobené, s výšivkami, třpytivými komponenty… Zkrátka, pokud pro svůj „den D“ hledáte opravdu něco výjimečného, jsem si jistá, že vás právě tato značka velmi osloví.

Šaty tu mají k dispozici v mnoha velikostech, od velikosti 34 až po 60! Šaty si tu vyberou i těhotné nevěsty. :)
Mnohé šaty tu jsou i ve více velikostech.

Samozřejmě, pokud se vám nějaký model líbí a přímo vám nesedí, švadlenka v salonu vám šaty ráda upraví přesně na míru – a to jak co se týká délky, tak i samotné velikosti šatů.

Velmi zajímavá je pak služba salonu La Queen – „nevěsta na klíč“! Právě tuto službu nevěsty velmi často využívají, odpadne jim díky ní totiž mnoho starostí.

V rámci „nevěsty na klíč“ si totiž půjčíte šaty, můžete pak i využít i další služby, a to líčení, česání a také úpravu nehtů! Dámy ze salonu za nevěstou přijedou pak i na svatbu, kde se o líčení i česání postarají. Mimo nevěstu pak mohou upravit třeba i svědkyni, družičky, maminku nevěsty… Vše je na domluvě. :)

Přímo v salonu La Queen se pak nachází i kadeřnické a nehtové studio – sem může nevěsta přijít na zkoušky účesu, líčení, upraví jí tu před svatbou nehty…

Salony tu jsou otevřeny jinak i široké veřejnosti.

Salon La Queen funguje v Boskovicích už 6. rokem, nyní je od března na nové adrese, na Sokolské 38. Prostory jsou velké, příjemné a nevěsta si tu přípravy rozhodně užije! Dámy se jí tu budou věnovat tak, aby i na samotné přípravy na svatbu vzpomínala ráda, coby na skvěle strávený čas. :) A myslím, že šaty, které tu nabízí, jsou opravdu jedinečné – vyberete si tu modely jak velmi zdobené, tak i v klasickém, či velmi jednoduché stylu.

ODKAZ: SALON LA QUEEN / web
ODKAZ: SALON LA QUEEN / facebook
ODKAZ: SALON LA QUEEN / instagram