Představuji studio Dara-Design

Dnes mám pro vás opět článek v mé rubrice DESIGN! Ráda bych vám totiž představila jedinečné brněnské interiérové a koupelnové studio DARA-DESIGN – pokud hledáte inspiraci a řešíte právě design a realizaci vašeho interiéru, nebo i terasy, rozhodně čtěte dál. Studio DARA-DESIGN nabízí opravdu nádherné věci a co víc, poskytují svým zákazníkům prvotřídní servis, včetně zajištění realizací. A tak úžasný design, hlavně co se koupelen týká, v Brně jinde nenajdete, tím jsem si jistá. Víc v mé reportáži… :)

Design interiéru, vybavení bytových prostor – to vše je pro mě osobně obrovský koníček. Několik interiérů jsme už zařizovali, vybírali a nechali si navrhovat a vždy jsem hledala jakoukoliv inspiraci v tomto směru. A dnes ji mám i pro vás. ;)

Nedávno jsem se totiž dozvěděla o studiu Dara-Design – jedná se interiérové, koupelnové a wellness studio, kde najdete opravdu nádherný sortiment, díky kterému získá váš interiér jedinečný, originální a perfektní vzhled.

Dara-Design je v první řadě koupelnové studio. Co se koupelen týká, najdete tu absolutně vše – přes obklady, baterie, sanitu, nábytek, doplňky… Vše absolutně na jednom místě a co je hlavní, výběr je tu nesmírně široký a pestrý.

Pokud toužíte mít luxusní koupelnu, s nemodernějšími technologiemi, s použitím jedinečných materiálů, zde to absolutně není problém. Když jsem měla v showroomu možnost vidět ukázky realizací koupelen, asi bych si snad ani nedokázala vybrat jednu jedinou – úžasné byly totiž naprosto všechny.

Koupelny vám tu zrealizují samozřejmě i v cenově dostupnějších variantách – k luxusním značkám, vybavení a materiálům tu jsou schopni najít i cenově výhodnější, ovšem vzhledově stejně perfektní ekvivalenty.

I když jsou koupelny rozhodně hlavní doménou tohoto studia, tak vám tu pomohou vybrat, zajístí a zrealizují absolutně vše do interiéru.

Ať už to jsou podlahové krytiny, textilní dekorace a doplňky (třeba závěsy), ložnice, kuchyně – není problém si vše vybrat. Mimochodem – kuchyni, kterou tu mají vystavenou, stojí za to vidět! Je „chytře“ vyrobená tak, že se dá jednoduše zavřít, schovat a tím tak vlastně celkově „uklidit“. Komu by se něco takového nehodilo? ;)

Moc mě tu také zaujalo wellness studio, které vám toto studio také může zrealizovat, a to se vším všudy – s vířivkou, saunou, polyfunkční sprchou… Už toto wellness studio, které v Dara-Desing mají, je úžasné – se stěnou s živými rostlinami, nádherným vybavením – skoro si tu budete připadat jako někde na Bali. :)

Co chci také zmínit, tak kromě senzační nabídky je pro studio Dara-Desing naprosto důležitý osobní přístup ke klientům. Není to rozhodně tak, že sem přijdete a budete si „jen“ vybírat. Mohou vám zde udělat naprosto věrohodné fotorealistické vizualizace, díky kterým uvidíte reálné vybavení a design přímo ve vašem interiéru.

Dále vám tu zajistí kompletní realizaci – což je také super. Asi tak nějak všichni víme, že najít spolehlivé lidi, kteří vám vše zpracují perfektně, také není jen tak.

Zkrátka, tady si můžete být jistí, že se jste na správném místě. Vyberete a necháte si udělat přesně takový interiér, který si okamžitě zamilujete. ;)

Na víc fotek návhrů a realizací ze studia Dara-Design mrkněte také do fotogalerie. ;)

Studio Dara-Design najdete v Modřicích, na adrese U Vlečky 678 / kousek od Olympie. ;)

ODKAZ: DARA DESIGN / web
ODKAZ: DARA DESIGN / facebok
ODKAZ: DARA DESING / instagram