Představuji: střelnice v Brně – Trigger Service!

Věděli jste, že máme v Brně, na Kotlářské ulici, jednu z nejmodernějších střelnic v naší zemi? Já se tuto informaci dozvěděla nedávno a upřímně, zaujalo mě to. Mám ráda výjimečné zkušenosti a ráda testuji nové věci. A jít si zatřílet? Zážitek, který přece nebývá na pořadu běžného dne, tedy většiny z nás. Proto jsem se rozhodla, že o střelnci Trigger Service zjistím něco víc a napíšu Vám o ní i tady, na blogu. A brzy se ji chystám i sama vyzkoušet!:)

Adrenalinové zážitky, tak to je něco pro mě…:) Tedy, takové, kdy stojím nohama pevně na zemi – z výšek mám strach, ale prožít něco jedinečného v bezpečí a na zemi, proč ne? Navíc, ráda se seznamuji s novými věcmi a ráda získávám nové zkušenosti, které nás v určitém směru mohou nějak obohatit.

Proto mě moc zaujala informace, že máme v Brně, na Kotlářské, jednu z nejmodernějších střelnic v naší zemi. Střelbu ze zbraní jsem vlastně nikdy v životě nezkusila, ale věřím, že je to právě silný a také, adrenalinový zážitek.

Mnoho lidí má možná vůči zbraním předsudky a myslí si, že by do života neměly vůbec patřit – což je samozřejmě možná v nějakém ohledu pravda, ale pokud střelbu berete jako sport, způsob odreagování se, myslím, že je to úplně v pořádku.

Střelba ze zbraní je každopádně adrenalinový prožitek, který vyžaduje maximální pozornost a soustředění se. I díky tomu si během takového sportu skvěle „vyčistíte hlavu“, protože se zkrátka koncentrujete na maximální správnost a přesnost střelby.

Zpátky ke střelnici Trigger Service, o které jsem Vám psala v úvodu. Právě na této brněnské střelnici totiž máte možnost si vyzkoušet mnoho zbraní a navíc, konají se zde zkoušky k získání zbrojního průkazu a přípravné kurzy na zkoušku odborné způsobilosti

Střelnice Trigger Service patří mezi TOP 3 nejlepší střelnice v ČR – najdete tu stylový interiér, velký výběr zbraní (pravidelně doplňovaných o žhavé novinky ze světa střelectví), vstřícný personál a samozřejmostí jsou zde také odborní instruktoři, kteří se Vám budou maximálně věnovat.

Zde si může vyzkoušet střelbu jak člověk, který nemá se zbraní žádné zkušenosti, tak i protřelý střelec, který se chce zdokonalit, nebo si jen něco vyzkoušet.

Kromě střelby s nebo bez zbrojního průkazu zde pravidelně pořádají kurzy pro získání zbrojního průkazu a další kurzy pro rozšíření střeleckých dovedností. Je možné zde také zorganizovat netradiční event, nebo teambuilding nejen pro partu kamarádů, ale i pro celou firmu.

Navíc, v dnešní době, není vůbec od věci uvažovat nad získáním zbrojního průkazu – a zcela upřímně, nad tímto jsem začala přemýšlet i já sama. I proto mě zajímá, jak vůbec takové získání zbrojního průkazu probíhá a co přesně to obnáší. 

I z toho důvodu se brzy sama vydám střelnici Trigger Service omrknout – ráda si tu střelbu vyzkouším a ráda se dozvím také víc informací. O zbraních, průběhu vydání zbrojního průkazu a všech detailech kolem. A budu Vás tu o všem informovat moji reportáží – máte se na co těšit!:)

Střelnici Trigger Service najdete v Brně na ulici Kotlářská 51a.

ODKAZ: TRIGGER SERVICE / web
ODKAZ: TRIGGER SERVICE / facebook