Představuji: službu Rozvoz dětí – v Brně!

Ráda bych vám dnes napsala pár řádků o jedné zajímavé službě – Rozvozu dětí, která je k dispozici u nás, v Brně. Tuto službu rozhodně uvítají všichni časově zaneprázdění rodiče, kteří mají problém skloubit své časové možnosti s vozením dětí do školy, ze školy, na kroužky…zkrátka kamkoliv je potřeba. Prioritou pro poskytování rozvozu dětí je samozřejmě bezpečnost a naprostá spolehlivost, můžete si tak být jistí, že je o vaše děti skvěle postaráno. ;) Věřím, že jsou mezi vámi tací, kteří právě něco takového uvítáte – víc si přečtěte v následujícím článku… ;)

Každý z nás, kdo má děti a je pracovně vytížený, mi dá jistě za pravdu, že realizovat celou „logistiku“ v rámci chodu rodiny je někdy opravdu velice náročné. Sama moc dobře vím, o čem mluvím – mám dvě malé děti, obě denně vozím do a ze školy, na kroužky a kamkoliv je potřeba. Dle toho si samozřejmě musím přizpůsobit své vlastní aktivity – práci, nákupy domů, ale třeba i návštěvy lékaře, nebo vlastní koníčky… Zkrátka, povinnosti dětí – škola a jejich zájmy, jsou v ohledu časového plánování vždy na prvním místě.

Zvláště, pokud nemáte školu a kroužky dětí „za rohem“ od domu, tak vám cesty autem s dětmi zaberou hodně času.  Času, který trávíte všichni v autě  a který byste třeba i vy mohli využít jiným, efektivnějším způsobem.

A právě v tomto směru vám může mnohé ulehčit služba Rozvoz dětí, která je dostupná u nás, v Brně. Upřímně, ani já sama jsem do nedávno nevěděla, že něco takového zde existuje, i proto vám chci právě o Rozvozu dětí napsat. Věřím, že se mezi vámi, čtenáři, najdou tací, kteří by mohli něco takového uvítat.

Díky službě Rozvoz dětí se toho dá stihnout opravdu hodně. Pokud potřebujete pravidelný odvoz, nebo vyzvedávání dětí ze školy, odvoz na kroužky, z kroužků domů, nebo pokud oceníte i nepravidelné služby v tomto směru, zkrátka, v rámci Rozvozu dětí kamkoliv vám zde vyjdou vstříc.

Co je ovšem zásadní – bezpečnost a spolehlivost ze strany řidičů, kteří za děti během přepravy odpovídají. Můžete si být v tomto ohledu jistí, že služba Rozvoz dětí je naprosto profesionální – děti přepravují bezpečnými vozy (Škoda Octavia RS, BMW X5, BMW X1, Peugeot Traveller, Volkswagen Passat), řidiči mají dlouholetou praxi v řízení.

Mimochodem, právě i díky vícemístným vozidlům služba Rozvoz dětí nabízí přepravu dětí nejenom rodičům, ale také zájmovým kroužkům, sportovním klubům,  dětským zábavním centrům a školkám. Vozí děti soukromým školkám na lyžařské kurzy, bruslení nebo na a z dětských oslav narozenin (v rámci zábavních dětských center, ale i domácností). Takže i tato informace může být pro mnohé z vás užitečná! :)

O vyzvednutí a dovezení dítěte na místo vás informují pomocí SMS, také si můžete stáhnout aplikaci, kde uvidíte pohyb vozu, které dítě dopravuje. Dětské sedačky a podsedáky ve vozech jsou samozřejmostí. Řidiči také mluví cizími jazyky.

Díky této službě si tak můžete naplánovat i celou řadu vlastních věcí, aktivit, nutností, ale i zálib, na které díky rozvozu dětí obvykle nemáte tolik času. Výsledkem pak je i úspora nejen času, ale i peněz.

Zkrátka, věřím, že o službě Rozvoz dětí je určitě fajn vědět, něco takového se nám, časově vytíženým rodičům, může hodit! ;)

ODKAZ: ROZVOZ DĚTÍ / web
ODKAZ: ROZVOZ DĚTÍ / facebook