Kosmetika: otestováno – zimní novinky z parfumerie Sephora

Ve své dnešní kosmetické recenzi vám představím pár zajímavých, zimních novinek z parfumerie Sephora. Jedná se o produkty různých značek, které jsem otestovala – a jsou mezi nimi takové, které jsou rozhodně skvělé! Víc v následujícím článku! ;)

Měla jsem možnost otestovat pár zajímavých produktů z parfumerie Sephora a ráda se s vámi opět podělím o své dojmy a postřehy. Věřte, ve světě kosmetiky je stále co objevovat – na trhu se objevuje často spoustu skvělých novinek, které si zaslouží bližší představení. Tak jdeme na to!

První novinkou je Dr. Jart+ Ceramidin Cream – jedná se o hydratační krém. Produkty pro hydrataci pleti považuji ve svém kosmetickém šuplíku za nejzásadnější. Jen dostatečně hydratovaná pleť vypadá totiž hezky – zdravě a bez tolik patrných vrásek.

Na hydrataci pleti tedy opravdu dbám. Tento krém poskytuje pleti vysoce intenzivní hydrataci a napomáhá v pokožce vodu udržovat. Zároveň poskytuje ochranu proti odpařování a dehydrataci. Je ideální na všechny typy pleti.

Má velmi příjemnou, bylinkovou vůni, textura je lehká, krémová, krém nezanechává na pleti žádné stopy zbytkové mastnoty.

Od korejské značky Dr. Jart je pak i další produkt – dárková krabička Ceramidin Fantasy Box, v krásném designu, obsahující produkty opět určené pro dostatečnou hydrataci pokožky.

V krabičce najdete výše zmiňovaný krém Ceramidin, dále hydratační tonikum, které je opět určené pro dostatečnou hydrataci pokožky – je ideální pro použití před nanesením krému Ceramidin.

Dále je v krabičce vysoce koncentrované hydratační sérum Ceramidin – sérum vyživuje a zlepšuje stav kožní bariéry.

A posledním produktem je pak hydratační maska Ceramidin, vylepšuje texturu a vzhled pleti.

Vyzkoušela jsem i dva balzámy na rty Lanolips – tuto značku znám, v péči o rty je naprosto perfektní. Balzámy mají hutnější texturu, perfektně přilnou na rtech a poskytují jim dlouhotrvající komfortní pocit.

Super je 101 Ointment Multipurpose Superbalm – je skvělý coby první pomoc rozpraskaným, suchým rtům. Na zimu do kabelky perfektní pomocník!

Mimochodem, tento balzám se dá použít i na jakékoliv suché místo na těle – na rozpraskanou kůži, ruce, atd…

Pokožka v zimě vyžaduje zvýšenou péči – a právě na to je ideální tento krém Nuit Polaire od značky Polaar. Krém obsahuje severské řasy a je ideální na suchou, nebo velmi suchou pokožku.

Krém je určený pro noční použití, posiluje kožní bariéru a podporuje buněčnou regeneraci. Textura je lehká, krémová, ne příliš mastná. Vůně je na mě v případě tohoto krému až příliš silná, mám citlivou pleť a některé vůně mně citlivost pleti zvyšují.

Vyzkoušela jsem i tři tonika v dárkovém mini balení od značky PIXI. Tonika jsou pro mě v péči o pleť nepostradatelná, používám je vždy po odlíčení, před nanesením krému.

Asi nejvíc se mi osvědčilo tonikum s vitamínem C – tonikum obsahuje antioxidanty, pleť projasňuje a dodává jí opravdu svěží, krásný vzhled.

Výborné je i Glow Tonic – opět skvělé na projasnění pleti.

Všechny produkty koupíte v parfumerii Sephora, v Brně v Olympii, nebo v Galerii Vaňkovka. Najdete je také na eshopu Sephora.