Představuji: Sisters‘ Café & Bistro

Dnes bych vám ráda dala tip na jedno skvělé místo – bistro a kavárnu, které najdete jen kousíček od Brna, v Ostrovačicích! Jmenuje se Sisters‘ Café & Bistro a já mám to štěstí, že ho mám doslova „za humny“. Stojí totiž rozhodně za návštěvu, je tu příjemné prostředí, dětský koutek, v létě zahrádka a hřiště pro děti a co je hlavní, sestry, které bistro provozují, tu připravují úžasné dobroty, hlavně ty sladké! Víc v mé reportáži… :)

Řeknu vám, je moc fajn mít kousek od bydliště příjemné místo – restauraci, bistro, nebo kavárnu, kam můžete zajít a kde to na vás působí celkově pohodově. Navíc, když víte, že si tu vždy dáte něco dobrého. A přesně takové je i Sisters‘ Café & Bistro, které najdete nedaleko Brna, v Ostrovačicích.  Zkrátka, toto bistro mě hned při první návštěvě přesvědčilo o tom, že super místa, která stojí za to navštívit, nemusí být jen v centru velkého města.

Sisters‘ Café & Bistro provozují dvě sestry, Andrea a Renata, které všechno dělají opravdu poctivě a s láskou – a to je právě v celkové atmosféře tohoto bistra skutečně znát.

V tomto útulném bistru se budete cítit skvěle, kdykoliv sem zajdete – ať už v zimě, nebo v létě, kdy můžete využívat hezkou zahrádku s vyžitím pro děti – pro ty je tu připravená trampolína, pískoviště a prostorná zahrada, kde si děti mohou pohrát, zatímco vy si tu dáte nějakou tu dobrotu. ;)
Mimochodem, na děti se v tomto bistru opravdu myslí, protože i ve vnitřních prostorách je pro děti připravený krásný dětský koutek s hračkami – což my, rodiče, dokážeme vždy patřičně ocenit, že? :) A jak moc dobře vím, kaváren, bister a restaurací s dětským koutkem je v Brně a okolí opravdu málo…

Obě sestry, Andrea a Renata, vždy rády pekly a připravovaly nejrůznější domácí speciality – což vyústilo k tomu, že si otevřely své vlastní bistro.

Vše, co si tu dáte, holky vlastnoručně připravují – vše je tedy zaručeně čerstvé, z těch nejlepších surovin a hlavně, chutná to výborně!

V nabídce bistra jsou nejrůznější sladké dobroty, ať už dortíky, dezerty, opravdu vynikající palačinky, ale i slaná jídla, panini, čerstvě připravované bagety, párečky, nebo vaječná omeleta.

Na své si tu přijdou i všichni, kdo mají rádi výběrovou kávu, čaje, dáte si tu i domácí limonády a další nápoje.

Mimochodem, je možné si zde objednat i dort na narozeninovou oslavu – ty tu pečou opravdu úžasné! Stačí si vybrat korpus, náplň a samozřejmě také motiv a design dortu. Už jsem měla možnost jejich narozeninový dort ochutnat a byl výborný!

Zkrátka, věřte, že v tomto bistru strávíte fajn čas a budete se rádi vracet. V létě je to i ideální zastávka při cyklovýletech, v zimě si tady zase užijete hřejivou atmosféru. A co je taky důležité zmínit, k bistru patří i parkoviště, kde pohodlně zaparkujete. Konají se tu i různé akce – nedělní brunche, které také stojí za to!

Sisters‘ Café & Bistro najdete v Ostrovačicích na adrese Osvobození 258 – pokud pojedete od Brna po dálnici, je to sjezd na 178km, směrem z Prahy je sjezd na 182km. Bistro se nachází v areálu kempu Alpa.

Na více fotek prostor a dobrot z Sisters‘ Café & Bistro se podívejte do fotogalerie.

ODKAZ: SISTERS‘ CAFÉ & BISTRO / web

ODKAZ: SISTERS‘ CAFÉ & BISTRO / facebook