Představuji: restauraci Don Papa!

Inspirace na dobré brněnské restaurace, té nikdy není dost, co říkáte? :) Dnes vám chci opět jednu zajímavou představit – je sice mimo centrum Brna, ale za návštěvu, za tu rozhodně stojí! Vaří tu výborně – z dobrých surovin, což poznáte hned. Restaurace se jmenuje Don Papa, je v Bystrci, kousek od přehrady – a víc vám o ní napíšu ve svém dnešním článku… :)

Sama jakožto velký gurmán moc ráda poznávám nové restaurace, které si třeba zařadím do svého osobního výběru těch oblíbených. A tak, když jsem dostala pozvání do restaurace Don Papa v Bystrci, moc ráda jsem se sem zajela podívat.

Už samotný interiér restaurace je moc příjemný, v moderním a stylovém designu. Budova restaurace je nová – což je na vzhledu prostor také rozhodně poznat.

Interiér je laděný do kontrastu černé barvy a bílých maleb, s dřevěným barem, stoly, což ve výsledném efektu působí svěže, čistě a moderně. Přesně tak, jak má odpovídat i koncept jídel, která v této restauraci nabízí.

Zkrátka, myslím, že se v této restauraci budete cítit dobře. :) Ovšem – důležitější je nabídka jídel, jejich chuť, použité suroviny!

Co si tedy v restauraci Don Papa můžete dát?
Jídelní lístek je sestavený jak z českých, tak italských jídel – což je výběr, ze kterého si „to svoje“ najde asi úplně každý… :)

Já dávám přednost hlavně té italské kuchyni – a právě italských jídel tu mají opravdu spoustu! Výborné těstoviny, rizota, pizzu, saláty, nebo předkrmy.

Specialitou této restaurace jsou ovšem burgery, které tu podávají v domácích bulkách, které si tu sami připravují a pečou!

Za vyzkoušení stojí třeba takový burger s kozím sýrem, myslím, že něco takového si jen tak někde nedáte! :)

Potěší tu ale i milovníky mas a steaků – na výběr jsou steaky z různých druhů kvalitního, vyzrálého hovězího masa, dáte si tu i kuřecí křídla, stripsy…

…a samozřejmě, také dezerty!

Kromě stálé nabídky na jídelním lístku tu připravují i týdenní menu, kdy máte vždy na výběr ze dvou druhů polévek a pěti hlavních chodů.

Tak co říkáte, nevypadá tato restaurace a její nabídka skvěle? Stavte se vyzkoušet, věřím, že nebudete litovat! :)

Restaurant Don Papa najdete na ulici Nad Přehradou 9, v Bystrci.

ODKAZ: RESTAURANT DON PAPA / web
ODKAZ: RESTAURANT DON PAPA / facebook