Představuji: restauraci & bar Eden34

O nové restauraci a baru jménem Eden34 jsem se vám už před časem zmínila na Facebooku svého blogu, ovšem, právě toto místo si zaslouží rozhodně mnohem více pozornosti. Troufám si tvrdit, že podobný koncept – asijské kuchyně & baru, navíc v tak úžasném prostředí, nemá v Brně obdoby. Už jste tu byli? Rozhodně doporučuji navštívit – budete nadšení! Třeba vás inspiruje můj dnešní článek…

Už dávno, když se restaurace & bar Eden34 začal chystat a na jejich facebookovém profilu se objevily první vizualizace prostor, tušila jsem, že právě toto místo – díky naprosto jedinečnému designu prostředí – bude stát za to. A moc jsem se těšila, až se Eden34 otevře!

Eden34 se otevřel na Běhounské ulici 12 tuším někdy začátek února, ve zkušebním provozu. Chystala jsem se ho navštívit, ovšem, uděřila koronavirová krize a Eden34 se, stejně, jako mnoho dalších podniků, musel uzavřít.

Naštěstí situace je lepší a podniky v Brně zase ožily, což je skvělé – a já se konečně po několika měsících vydala Eden34 navštívit.

Prostory této unikátní restaurace jsou v prvním patře, v blízkosti Jakubského náměstí, je tedy odtud úžasný výhled na oblíbenou historickou část Brna – mimochodem, právě zde to večery opravdu žije – takže doporučuji navštívit Eden34 i coby bar. ;)

Co vás věřím také uchvátí, tak právě zmiňovaný design prostor.
Eden je totiž skutečným rájem, prostory totiž skvěle vystihují samotný název.

Všude je mnoho zeleně, na stěnách, stropě, ale v podstatě snad kamkoliv se podíváte. Je to zde doslova pastvou pro oči.

K zelené barvě rostlin, stylu stěn a stropů, pak je v dokonalém kontrastu nábytek – nádherné židle v sametovém provedení, v zelených, či růžových tónech.

Má to zde určitý punc elegance, jedinečnosti. Navíc, prostory jsou skutečně velké, vzdušné, budete se zde cítit příjemně.

Přes den funguje Eden34 jako restaurace, s pestrou nabídkou asijských & vietnamských jídel, která se stále – a hlavně u nás, v Brně, těší mimořádné oblibě.

Dáte si tu vynikající polévku pho…

…nudle, nebo třeba vegetariánské kari – to jsem zde zkusila já a bylo úžasné!

K večeru se Eden34 mění na bar – ztlumí se světla a věřím, že barová atmosféra zde je také naprosto kouzelná – v zeleném ráji, obklopeni tou zelení. :)

Dáte si tu mnoho drinků dle vlastní receptury Edenu34, klasické, oblíbené drinky, nebo místní specialitu – „obrácené pivo“, které jinde v Brně nenajdete. ;)

Od 11:00 do 22:00 je zde restaurace a vaří se všechna jídla, bar zde pak pokračuje až do 3h do rána a i do rána se stále vaří – jídla na bảrovou směnu jsou lehká, která se hodí k drinkům a také v barovém provozu nabízí 3 hlavní jídla, jako jsou Pho, Bun Cha a Bun Bo Nam Bo.

A pozor – nabízí zde i vodní dýmky!

Za mě je tato restaurace opravdu perfektní, ve všech ohledech – a já věřím, že si ji zamilujete také. Ať už coby příjemné místo pro oběd, pracovní schůzku, nebo večerní posezení s přáteli. ;)

Na víc fotek mrkněte také do fotogalerie!

Restauraci & bar Eden34 najdete v centru Brna, na Běhounské 12.

ODKAZ: EDEN34 / facebook
ODKAZ: EDEN34 / instagram