Představuji: prodejnu dronů Jamcopters

Drony – určitě všichni víte, o co jde – drony jsou v poslední době stále víc populární, oblíbené, a to jak pro profesionální, tak i amatérské užívání. Kolem dronů bylo také spoustu otazníků, jak, kde a za jakých podmínek se mohou užívat, ovšem – i toto má dnes svá jasná pravidla a není problém si dron pořídit a létat s ním, coby netradiční koníček. Díky dronům si můžete svět prohlédnout doslova z ptačí perspektivy, můžete objevovat místa, na která byste se jen těžko dostali. Pokud nad pořízením dronu uvažujete věřím, že vám může být inspirací můj následující článek. Chci vám totiž představit JAMCOPTERS – nově otevřenou, specializovanou prodejnu dronů v Brně. Čtěte dál!

Sama jsem právě díky Jamcopters zjistila, že létat s dronem je nesmírně zábavné, můžete si svět prohlížet z obrovské výšky, navíc, díky dronům lze pořizovat nádherná videa, fotky… Zkrátka, létání s drony je zábava, může to být opravdu úžasný koníček, díky kterému budete vidět svět opravdu jinak, z ptačí perspektivy.

Je mi jasné, že pro mnoho z nás, laiků, jsou stále drony a jejich užívání „velkou neznámou“. Určitě jste i sami zaznamenali z médií, že používání dronů se týkalo i mnoho otazníků a restrikcí. Přece jen, díky dronům můžeme poměrně snadno nahlížet i na místa, kam bychom se normálně dostali jen velmi těžko. Někteří si možná i myslíte, že užívání dronů je zakázáno, ovšem tak to není – jen se musíte řídit určitými pravidly.

Jak to tedy s drony je, může si je pořídit a užívat i laik, amatér? Ano, možné to samozřejmě je!
Já se o dronech a jejich užívání dozvěděla spoustu informací právě díky JAMCOPTERS! Jamcopters je zbrusu nově otevřená, specializovaná prodejna s drony, kterou najdete na Palackého třídě 2943 / 134a. Mimochodem, je to jediná kamenná prodejna s drony DJI v Brně.

Firma Jamcopters se dronům a všemu kolem věnuje opravdu na špičkové a profesionální úrovni, s desetiletou zkušeností v oboru a troufám si tvrdit, že to je rozhodně to nejlepší místo, kde dron v Brně můžete pořídit, a to právě i pro amatérské užití. Mimochodem, Jamcopters se i podílí na natáčení mnoha filmů a reklam, právě s drony. Za zmínku stojí třeba filmy Šarlatán, Maria Theresa II, Skleněnný pokoj, Zátopek…

Jamcopters nabízí opravdu pestrou škálu dronů, na různých úrovních, pro profesionální, průmyslové i amatérské používání. Samozřejmě vám tu doporučí takový dron, který je pro účel, za kterým ho chcete pořídit, nejlepší. Pokud s drony nemáte žádné zkušenosti, tak vám zde vysvětlí, jak a za jakých pravidel můžete létat.

Jak jsem již nastínila, jsou přesně daná pravidla pro užívání dronu. Musíte se předem zaregistrovat na stránkách, které užívání dronů dovolují, získáte registrační číslo, které umístíte na zařízení / dron. Podmínkou také je absolvování testu, díky kterému si osvojíte pravidla létání. Není to nic těžkého, ovšem pro používání dronu je to nutné.

Veškeré informace, jak s dronem pracovat, ovládat ho…to vše se v Jamcopters dozvíte. Pořádají zde také školení, a to i v online podobě, kde se vše můžete naučit. Zkrátka, ohledně dronů a jejich používání vám poskytnou prvotřídní servis. A to doslova – pokud se vám zde zakoupený dron poničí, zajistí vám i servis.

Používání dronu samo o sobě není nijak obtížné, pokud dodržujete to, co máte. :) Tedy – jste opatrní, ovládáte dron tak, jak máte a létáte v oblastech, kde není žádné riziko. Drony jsou vybavené chytrou technikou, některé mají i senzory zabraňující nárazům, ale i přes to, rozhodně je dobré dávat pozor, aby k žádné kolizi nedošlo.

Sama jsem si s drony z Jamcopets zkusila létat, samozřejmě pod dohledem a s instruktáží. Byl to nevšední zážitek, a to jak pro samotné ovládání dronů, tak i pro ten jedinečný pohled na svět, který vám dron umožní.

Drony mají zabudovanou kameru (nebo ty profesionální pak kameru nesou), se kterou mohou pořizovat dechberoucí videa, fotky – vy vše vidíte na dispeji svého telefonu, v aplikaci synchronizovanou s kamerou v dronu.

Létání s dronem má opravdu hodně co do sebe. Je to úžasný koníček, který vás začne bavit, nabízí možnosti, které vám otevřou zcela jiný pohled na svět. Pokud o dronu uvažujete (mimochodem, je to i skvělý tip na dárek), určitě se obraťte právě na Jamcopters, poradí vám, vyberou správný dron a hlavně, poskytnou vám všechny důležité rady a informace. ;)

Prodejnu dronů Jamcopters najdete v Brně na Palackého třídě 2943 / 134a.

ODKAZ: JAMCOPTERS / web
ODKAZ: JAMCOPTERS / facebook
ODKAZ: JAMCOMTERS / instagram