Plavková sezóna se blíží! Do formy s procedurou Vacuum Fit 100

Plavková sezóna se pomalu, ale jistě blíží a věřím, že mnoho z vás opět přemýšlí, jak se co nejrychleji a nejefektivněji dostat do formy. Zvláště po období, kdy jsme nemohli navštěvovat fitka a možností věnovat se sami sobě zkrátka tolik nebylo. I z tohoto důvodu jsem se rozhodla vyzkoušet jednu zajímavou novinku, proceduru Vacuum Fit 100. Cílem této procedury je odvodnění, eliminace celulitidy a samozřejmě i váhový úbytek. Procedura stojí na aplikaci gelů s aktivními látkami, které působí ve vakuu na pokožku, dále se pak provádí ruční lymfatická masáž. Efekt je u této procedury velice rychlý. Sama jsem vyzkoušela – a to v salonu Kosmetika Zana na ulici Milady Horákové. Víc v mém následujícím článku…

Určitě spoustu z vás přemýšlí, jak se co nejrychleji a nejefektivněji dostat do formy – prázdniny a plavková sezóna tu jsou co nevidět. Zvláště poté, co jsme se sami sobě nemohli tolik věnovat – fitness centra byla zavřená, stejně tak i salony a wellness a tak možností, jak o sebe pečovat, opravdu tolik nebylo.

Nyní je situace už lepší – a my opět můžeme zajít třeba na různé pečující procedury. Proto vám chci napsat o jedné zajímavé a jedinečné novince, proceduře Vacuum Fit 100. Ta se provádí v Brně v salonu Kosmetika Zana na ulici Milady Horákové 13. Tato procedura je naprostou novinkou na trhu, jejím cílem je efektivní a rychlé odvodnění, zpevnění pokožky, eliminace celulitidy a také zhubnutí.

A protože sama ráda testuji nové věci – a jsem samozřejmě zvědavá na efekt – vyzkoušela jsem i tuto proceduru. Ráda se tu s vámi podělím o své postřehy a dojmy.

Na jakém principu procedura Vacuum Fit 100 funguje?

Jedná se o unikátně sestavenou proceduru, která vám časově zabere 1 hodinu a 15 minut. Velkou výhodou této procedury je, že u ní můžete pracovat, číst si, můžete ji zkombinovat třeba i s kosmetickým ošetřením obličeje… Nebo můžete samozřejmě „jen“ ležet a odpočívat. :)

Hlavní efektivita procedury spočívá v aplikaci dvou speciálních gelů s vysokým obsahem aktivních látek.
Nejdříve se požadované partie – nohy, zadeček, břicho – natřou hřejivým hot gelem, pro lepší prokrvení pokožky. Následně se nanese gel chladivý, tzv. „kryogel“. Tento gel vytvoří opravdu velice chladivý, až „studený“ efekt.

Následně se tyto partie zabalí do igelitového obalu, který se na těle upevní a následně se z obalu vysaje všechen vzduch, čímž se vytvoří vakuum.

Takto pak 45 min. odpočíváte, gely působí na pokožku.
Následně se igelitový obal sejme, na pokožku se aplikuje fixační sprej a následuje ruční lymfatická masáž. Jejím cílem je odplavení vody a tuku přes lymfatický systém pryč z těla.

Celkově je ošetření velmi příjemné, chladivé. Ideálně se doporučuje absolvovat 5-12 terapií, pro co nejlepší efekt (terapie mohou být již obden). Celkový úbytek pak může být až 100cm.

Proceduru je možné kombinovat také s madereroterapií, kterou v tomto salonu také provádí – pro dosažení nejlepšího efektu. Určitě je dobré pít před / při / po terapii také čaj na odvodnění, který efekt umocní.

Dámy (i pánové) – ošetření se jeví jako velice účinné, já tedy absolvovala jen jednu terapii, ale opravdu jsem vnímala pocit méně oteklých nohou – právě na otoky sama dost trpím.
Stojí za to vyzkoušet!

Objedávat se na proceduru Vacuum Fit 100 můžete do zpráv přes Facebook a Instagram Kosmetika Zana, viz odkazy níže.

Salon Kosmetika Zana najde na ulici Milady Horákové 13.

ODKAZ: KOSMETIKA ZANA / facebook
ODKAZ: KOSMETIKA ZANA / instagram