Inspirace – vyzkoušejte brněnský M&M Catering!

Plánujete rodinnou oslavu, zahradní party, večírek, svatbu…zkrátka jakoukoliv událost, kde uvítáte skvělé a profesionálně připravené pohoštění? Mám pro vás v tomto ohledu inspiraci – chci vám doporučit cateringovou firmu M&M Catering – sama jsem měla možnost jejich jídla ochutnat a byli jsme moc spokojení – mimo to i s celkovým přístupem této firmy. Víc v následujícím článku!

Určitě všichni čas od času uvítáme, když nemáme s přípravou pohoštění na naši akci žádné starosti. Navíc, pokud je to akce větší – třeba velká rodinná oslava, zahradní party, nebo dokonce svatba, nebo večírek. V tomto případě je vždycky nejlepší volbou svěřit přípravu pohoštění profesionální cateringové firmě. O vše se tak postarají za vás – vy se jen předem domluvíte na množství jídla, na výběru jednotlivých druhů…

Firem, které nabízí catering je rozhodně více, ovšem, pokud nemáte osobní zkušenost, či doporučení od někoho, koho znáte, je asi těžké vybrat tu pravou. Přece jen, na dobrém jídle, pestrém, hezky připraveném, závisí do značné míry také spokojenost hostů.

I proto vám chci doporučit cateringovou firmu M&M Catering, s níž mám osobní zkušenost. Měla jsem možnost jejich jídla vyzkoušet, ochutnat a byla jsem moc spokojená – a nejen já, ale i moje rodina. 

Cílem této firmy není „pouze“ připravit na vaši akci chuťově perfektní jídla, ale zároveň se o vše postarat tak, abyste vy neměli v ohledu přípravy pohoštění žádné starosti.
S každým klientem se domlouvají individuálně, přesně podle konkrétních požadavků a přání.

Je možné nechat si od firmy M&M Catering připravit kompletní raut na jakoukoliv akci, tedy teplé i studené pohoštění, zajistí přípitek, sladké dezerty…

Ovšem, mimo velké akce pak zajišťují pohoštění a catering i na menší, domácí akce, jako jsou třeba rodinné oslavy, zahradní party, grilování, dětské oslavy… Můžete si vybrat i pohoštění menšího rozsahu, třeba stylová a krásně servírovaná prkénka – to jsme doma vyzkoušeli také my a bylo to skvělé, velice pestré a jídlo bylo vynikající!

Menu vám tedy vždy individuálně sestaví, přesně podle přání. Vše si sjednáte předem a pak už se jen domluvíte na termínu a času dovozu.

Mimo to, M&M Catering zajišťuje i speciality, jako jsou třeba řízené rumové degustace, pikniky, je možné se domluvit také na přípravě doprovodného programu právě k vaší akci.

Veškerá jídla si v M&M Catering připravují sami, my na našem obloženém prkénku měli takové dobroty, jako caprese špízy, mini řízečky, roastbeef, nejrůznější malé kanapky, sýry, sušené šunky…na večerní posezení s přáteli to bylo opravdu naprosto dokonalé!

Určitě vám M&M Catering mohu doporučit – věřím, že budete rozhodně moc spokojení! Víc informací k objednání jídel najdete na webu – viz odkaz níže.

ODKAZ: M&M Catering / web
ODKAZ: M&M Catering / facebook
ODKAZ: M&M Catering / instagram