Představuji: obchůdek se zdravotně nezávadnými botičkami pro děti – Botýsek v Tuřanech

Milé brněnské maminky – následující článek patří vám a hlavně, vašim dětem! Chci vám totiž představit nový obchůdek se zdravotně nezávadnými botičkami pro děti, Botýsek! Ten najdete v Tuřanech, konkrétně na Tuřanském nám. 92/34. A právě v těchto „končinách“ Brna a v blízkém okolí obchod s kvalitními botami pro děti chyběl. Botiček tu mají opravdu velký výběr, mimo to tu seženete i doplňky, třeba ortopedické podložky na zem, čepičky, pláštěnky, ponožky, batůžky… Oceníte tu i individuální přístup, vždy se vám tu ochotně věnují, dětem změří nožičku a najdou ty ideální boty. Čtěte dál a mrkněte i na spoustu fotek krásných botek, které tu aktuálně najdete!

Maminky, jak určitě víte, výběr správných botiček pro děti – hlavně ty malé – je velmi zásadní. Dětská nožka roste a vyvíjí se, nesprávně zvolené boty tak mohou mít na nohy negativní vliv. Proto v případě bot pro děti vždy raději nakupujte ve specializovaných prodejnách, kde najdete vhodné boty, i ty se zdravotní atestací.

Sama si vzpomínám na doby, kdy jsem pro své syny, když byli malí, sháněla v Brně kvalitní botky. Tenkrát takových obchodů moc nebylo a stále jich není příliš… I proto věřím, že oceníte inspiraci, kam pro takové botičky v Brně i dnes!

Chci vám totiž představit obchůdek Botýsek, který je od srpna otevřený v Tuřanech. A právě zde i v blízkém okolí obchod s dětskou zdravotně nezávadnou obuví velmi chyběl.

Botýsek má na Tuřanském náměstí 92/34 svůj kamenný obchod, ovšem nakupovat dětské boty můžete i na eshopu www.botysek.cz. Nutno dodat, že sortiment eshopu je zcela totožný, jako sortiment obchodu.

Mimochodem, botky z eshopu si můžete objednat jak přímo domů, tak i k vyzvednutí v kamenném obchodě. Zde boty můžete vyzkoušet a pak až následně zaplatit. Fajn je, že tu můžete platit i kartou. :)

Obchod i eshop Botýsek nabízí kvalitní, zdravotně nezávadné botičky pro děti od celé řady značek. Koupíte tu jak klasické botky, tak i ty barefoot obuv.

Právě barefootové boty tu pořídíte od značek, jako jsou Bundgaard, Protetika, Froddo, nebo D.D.Step.

Známá a oblíbená značka Superfit pak nabízí i zajímavou novinku, modely bot které jsou svým střihem na pomezí boty klasické a barefoot, mají širší špičku.

Dále tu najdete boty od české značky KTR, jsou ideální na zimu – mají zateplení s ovčí vlnou.

Krásné jsou i botky značky Richter, na zimu se pak budou hodit sněhule Demar…

Velmi široký sortiment je tu i bačkor, opět v mnoha typech. Ty jsou k mání od značek Befado, Raweks, 3F, HP – Čechtín…

Co se velikostí týká, seženete zde boty od vel. 19 do 37, v pestré škále jak pro kluky, tak i pro holčičky.

Obchod i eshop Botýsek pak nabízí i zajímavý doplňkový sortiment, ze speciální pozornost stojí ortopedické podložky Orto Nature. Prodávají se v setech po šesti kusech, podložky si můžete různě spojovat a vytvářet s nimi na zemi obrazce.

Děti po podložkách pak chodí – nerovný povrch podporuje správný tvar klenby.

Dále tu koupíte i pláštěnky, ponožky, batůžky…

…nebo i adjustační ponožky pro dospělé, jsou skvělé pro zlepšení prokrvení nohou, prstů, pro relaxaci.

V obchůdku Botýsek si velmi zakládají na individuálním přístupu ke všem zákazníkům. Personál se vám zde vždy ochotně věnuje, dětem změří nohu a podle toho hledají vhodné boty, u kterých pak opět přeměří stélku.

Maminky, až budete sháněk vhodné boty pro děti, zkuste právě obchod Botýsek v Tuřanech, jistě se budete rádi vracet. Mimochodem, koupíte tu i dárkové poukazy, třeba udělají na Vánoce radost!

Obchod Botýsek na najdete v Brně – Tuřanech na Tuřanském nám. 92/34, otevřeno je tu pondělí – pátek od 9. do 12. hodiny, pak od 13. do 17. hodiny. Zajít sem můžete ale i v sobotu v čase od 8:30 do 11:30.

ODKAZ: BOTÝSEK / web, eshop
ODKAZ: BOTÝSEK / facebook
ODKAZ: BOTÝSEK / instagram