Představuji: obchůdek s obuví ESTILO ve Šlapanicích u Brna

Téma boty – nejen ty pro děti, ale i dámské a pánské, to dlouho na mém blogu nebylo! Je tedy třeba to napravit – třeba i dnešním článkem. :) Ráda bych vám totiž představila jeden nový obchůdek s obuví, kde pořídíte krásné a zdravotně nezávadné botičky pro děti od mnoha zajímavých značek a také jedinečné boty pro nás, ženy, ale vyberou si tu i pánové. Obchod se jmenuje ESTILO, najdete ho ve Šlapanicích u Brna a věřte – hlavně vy, maminky, je rozhodně dobré o něm vědět. ;) Víc informací a hlavně fotek v mém následujícím článku.

Tipy na obchůdky s botami pro děti pro vás čas od času mám – a nejinak je tomu i dnes! Ovšem, tento obchod, který vám chci dnes představit, se nachází v místech, kde obchody s obuví – a hlavně tou dětskou opravdu nejsou. Takže, pokud jste ze Šlapanic, Slatiny a těchto koutů Brna, rozhodně čtěte dál!

Právě ve Šlapanicích na adrese Brněnská pole 11 je od srpna nově otevřený obchod ESTILO, který se zaměřuje primárně na dětskou, zdravotně nezávadnou obuv, ovšem, opravdu pestrou nabídku bot tu mají i pro dámy a pány. A to od skvělých značek – některé budete jistě znát a jiné, ty méně známé, vás rozhodně překvapí jedinečnou nabídkou.

Začnu ale u botiček pro děti. V tomto ohledu jsou totiž v obchodě ESTILO více než zkušení! Nabízí zde vlastní a velmi oblíbenou značku obuvi pro děti MEDICO (je to česká značka a botičky se šijí na Slovensku).

Botičky MEDICO mají překrásný design, jsou za přijatelné ceny. Naprosto úžasné jsou capáčky MEDICO pro batolata – mají kouzelný design (mimochodem, super tip na dárek! ;).

Mimo boty MEDICO tu pak koupíte krásné botičky pro děti značky SZAMOS. Tuto značku mají také ve výhradním zastoupení, jedná se o jedny z nejkvalitnějších dětských bot vůbec.

Dokonce, značka SZAMOS má jako jediná certifikát o „dětské ortopedické obuvi“ vystavený v rámci EU. Boty mají speciálně tvarovanou podrážku, přizpůsobenou stavbě dětské nožičky.

Dálet tu pak pro děti koupíte bačkůrky BEFADO, nebo klasické i zateplené dětské holínky.

Pro nás, ženy, tu mají oblíbenou značku TAMARIS – jistě znáte, tyto boty jsou velice kvalitní a hlavně, nesmírně pohodlné.

Specialitou prodejny ESTILO pak je, že tu mají kromě oblíbených a klasických modelů značky Tamaris i takové, které běžně v obchodech nenajdete – jsou to exkluzivity, někdy lehce výstřední, každopádně moc zajímavé!

Zaujala mě i slovenská značka OLIVIA SHOES – tyto boty jsou skutečně originální, zajímavý každý kousek! Pokud si potrpíte na vlastní styl oblékání i obouvání, tato značka vás určitě osloví. :)

Další značkou dámských bot jsou zde pak španělské REFRESH – barevné, stylové a rozhodně moc zajímavé.

Pro dámy i pány tu pak mají outdoorové boty značky TREK, pánské pak i boty slovenské značky KLARTEX.

Všechny boty, co tu nabízí (mimo značky Refresh), jsou kožené a opravdu vysoce kvalitní.

POZOR – už na jaře se tu můžete těšit na jedinečné modely bot značky BUGATTI!

Co se pak velikostí týká, tak pro dětičky tu pořídíte boty ve velikosti od 19 do 40, rozhodně si tedy pro svou ratolest vyberete.

V nabídce tu jsou i krásné dámské kabelky, batůžky a peněženky!

Nechybí tu samozřejmě hračky a dětský koutek pro děti, takže děti si tu budou vybírat moc rádi. :)
Zkráta, určitě o tomto obchůdku musíte vědět! Obujete tu nejen děti – i celou rodinu! :)

Na více fotek se podívejte do fotogalerie.

Obchod ESTILO najdete ve Šlapanicích na ulici Brněnská pole 11. Přímo před obchodem pohodlně zaparkujete. ;)

ODKAZ: ESTILO OBUV / facebook
ODKAZ: ESTILO OBUV / instagram