Inspirace na vánoční dárky – pro muže!

Dámy, jistě mi dáte za pravdu – s vymýšlením a sháněním dárků pro ty naše drahé polovičky je obvykle dost potíž… :) Mluvím tedy i ze své zkušenosti, ale vím, že stejně to má i většina mých kamarádek. Vymyslet manželovi, příteli, dárek…to není jen tak! Tedy hlavně, pokud chcete dárek originální a zajímavý. Dnes pro vás jeden tip v tomto směru mám – chci vám doporučit skvělou pánskou kosmetiku. Ukažte svým parterům, že o sebe mohou pečovat a vypadat třeba ještě lépe… ;)

Co si budeme povídat, pánům obvykle k péči o pleť stačí pěna na holení, voda po holení a obyčejný krém. A někdy ani to ne. :) Přitom, dnes existuje tolik skvělých kosmetických produktů určených právě pro pány! Nejrůznější pánská pleťová séra, krémy, péče o oční partie… A já věřím, že o existenci těchto „vychytávek“ pánové snad ani neví…

Proto je to na nás, dámy! Pojďme svým drahým polovičkám ukázat, že o sebe mohou pečovat a tím tak budou vypadat třeba ještě lépe. ;) Ideálním tipem na vánoční dárek tak může být sada pánské kosmetiky – věřím, že něco takového by mohlo pány rozhodně potěšit.

I já jsem letos svému manželovi několik kosmetických produktů pod stromeček pořídila – tak třeba i vás můj výběr osloví a inspiruje. ;) Více v recenzi níže.

Mou volbou byla kosmetika značky BIOTHERM. Jedná se o vysoce kvalitní kosmetiku, která obsahuje léčivou vodu z termálních pramenů a také celou řadu prospěšných minerálů. Mimo kosmetiku pro ženy má Biotherm také svou řadu „HOMME“, která je výhradně pro pány. ;)

Já pro svého manžela vybrala tři produkty, každý s cílem řešit jiný problém pleti. Prvním je Biotherm Homme Age Fitness Advanced.

Jedná se o anti-age péči s cílem eliminovat vrásky v obličeji a také zmírnit suchost pokožky. Na zimní období je to ideální volba. Péče pleť také hydratuje a chrání ji proti vnějším vlivům. Pleť je také hladší, celkově barevně sjednocená, pružnější.

Druhým produktem, který manžel vyzkouší, je Biotherm Homme Aquapower.  Jak název napovídá, cílem této péče je dodat pleti tolik potřebnou hydrataci.

S dostatečnou hydratací je pleť vždycky hezčí – a to platí jak u pleti nás, žen, ale i mužů. Tato gelová péče pleť hydratuje, zklidňuje a zanechává ji pružnou.

A posledním produktem je péče o oční okolí Biotherm Homme Aquapower Eye De-Puffer.

Je to oční gel určený pro eliminaci otoků a kruhů pod očima. Zároveň oční partie osvěžuje, hydratuje a tím působí také proti vráskám. Obsahuje chladivý výtažek z mentolu, dále kofein, který působí proti kruhům a otokům.

Jsem zvědavá, jakou udělám kosmetickým dárkem radost! :)

Velký výběr pánských produktů i výše zmiňované přípravky koupíte na Notino.cz.