Představuji: obchůdek BezObal KOMEC ŠPAJZ

Zajímavé obchůdky, které mají co nabídnout, nejsou „jen“ v centru Brna! A věřte, některé si vaši návštěvu opravdu zaslouží – i když to sem můžete mít i trochu „z ruky“. :) Jedním takovým obchodem, který je nově otevřený v Komárově, je BezObal Komec Špajz! Je to opravdu veliká prodejna bezobalových potravin, stáčené ekologické drogerie, koupíte zde i zajímavé produkty přírodní kosmetiky. Nedávno jsem BezObal Komec Špajz navštívila – mám pro vás v následující reportáži spoustu informací a hlavně fotek!

Nákup bezobalových potravin se těší narůstající oblibě – a to pro celou řadu důvodů. Mezi hlavní výhody patří nižší cena takových potravin (nepřiplácíte zbytečně za obaly, které pak stejně vyhodíte) a také to, že si koupíte jen takové množství, které skutečně potřebujete.

Což je skvělé, protože i dražší potraviny, jako je třeba mandlová mouka, se prodávají většinou jen po kilech, nebo půl kilech. Pokud nakoupíte v bezobalovém obchodu, můžete si vzít jakékoliv množství daného produktu na váhu.

Zkrátka, nákup bezobalových potravin je rozhodně super, zvláště pokud smýšlíte i ekologicky a snažíte se žít tak, abyste také minimálně zatěžovali přírodu. 
A právě  zcela nový, bezobalový obchůdek najdete nyní v Brně – Komárově, na adrese Mariánské náměstí 617/1 (ve dvoře v budově GiTy – do dvora můžete i vjet a zaparkovat zde). Obchod se jmenuje BezObal Komec Špajz a jedná se o snad úplně největší bezobalový obchod v Brně!

Co vše v tomto obchodě najdete?
Jak sám název napovídá, v první řadě jde o bezobalovou prodejnu suchých potravin. Koupíte tu v široké nabídce luštěniny, koření, těstoviny, oříšky, čokoládu, mouku – různé druhy, cukr, sůl… Zkrátka potraviny, které rozhodně nakupujeme všichni.
Potraviny, které zde nabízí, jsou kvalitní, většinou od českých dodavatelů a menších firem, navíc v BIO kvalitě.

Původ, dodavatele…to vše vidíte vždy přehledně napsané přímo u dané potraviny.

Jak vlastně bezobalový nákup potravin funguje?
Nejlepší je donést si přímo svou vlastní nádobu, do které si navážené potraviny nasypete. Pokud vlastní nádobu nemáte, nevadí. Jsou zde k dispozici sáčky, případně i možnost použití vratných zálohovaných sklenic.

Jak jsem již zmínila, je to jen na vás, kolik si dané potraviny koupíte. Vše je na váhu a nákup není nijak limitován množstvím. Cenově je pak toto zboží určitě výhodnější – neplatíte za obaly.

Mimo bezobalové potraviny pak obchod BezObal Komec Špajz nabízí také stáčenou ekologickou drogerii značky Tierra Verde. Jedná se o kvalitní, ekologické čistící produkty – jsou zde prací gely, prášky, produkty na úklid domácnosti…

I v tomto případě je na váš, kolik si daného produktu koupíte, ovšem pořídit zde můžete i celé balené lahve těchto přípravků.

Za zmínku pak rozhodně stojí i pestrý sortiment přírodní kosmetiky – pro ženy, děti i muže. Co se značek kosmetiky týká, koupíte tu produkty i od oblíbených brandů, jako jsou Weleda, nebo Purity Vision, z dekorativní kosmetiky pak produkty od ekologické značky Lavera.

Omrkněte zde i krásné svíčky od brněnských značek!

Mimochodem, pokud v sortimentu nenajdete to, co hledáte, je možné se s paní majitelkou domluvit – ráda vám vyhoví a danou věc sežene na objednávku! :)

Určitě se do obchodu BezObal Komec Špajz zastavte, myslím, že z tak pestrého výběru i super cen bude jistě nadšení! :) K nákupu ovšem můžete využít i eshop.

Obchůdek BezObal Komec Špajz najdete v Brně – Komárově na adrese Mariánské náměstí 617/1 (budova GiTy ve dvoře).

ODKAZ: BEZOBAL KOMEC ŠPAJZ / web, eshop
ODKAZ: BEZOBAL KOMEC ŠPAJZ / facebook
ODKAZ: BEZOBAL KOMEC ŠPAJZ / instagram